021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا یکی از اهداف خدماتی ماسیا جهت جلب رضایت هرچه بیش تر مشتریان است. ماسیا به عنوان اولین برند تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدف در ایران از ابتدا تاسیس این هدف را داشته است. در این راستا به اطلاع مشتریان عزیزمان می رسانیم کلیه هزینه ارسال به سراسر کشور با ماسیا و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای از طرف مشتریان نیست و تمامی هزینه های مربوطه توسط فروشگاه ماسیا پرداخت می گردد.

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

چه سفارشاتی بصورت ارسال رایگان با پست ارسال می شوند؟

تمامی سفارشات فروشگاه اینترنتی زیورالات و جواهرات صدف ماسیا همراه با ارسال رایگان به انتخاب مشتری با یکی از روش های پست دولتی پیشتاز و یا پست خصوصی تیپاکس به سراسر کشور ارسال می شوند. در هنگام تسویه حساب می توانید روش ارسال را انتخاب بفرمائید.

حداکثر و حداقل زمان تحویل سفارش برای تهران و شهرستان چقدر است؟

بطور کل سفارشات دریافتی ماسیا بصورت هر ۲۴ ساعت کاری تحویل شرکت های پستی خواهند شد. طبق اطلاعیه شرکت پست خصوصی تیپاکس مرسوله های پستی درون شهری تهران طی ۲۴ ساعت از زمان دریافت تحویل می شوند. این مدت زمان برای شهرستان ها ۲۴ تا نهایت ۷۲ ساعت کاری با توجه به موقعیت گیرنده متغیر است.

طبق اطلاعیه شرکت ملی پست سفارشات پست پیشتاز برای درون شهری تهران حداقل ۲۴ تا حداکثر ۷۲ ساعت کاری و برای شهرستان ها و یا مناطق روستایی از حداقل ۳ روز کاری تا ۶ روز متغیر است.

با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین جواهرات ماسیا باخبر شوید
    ارسال