021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا یکی از اهداف خدماتی ماسیا جهت جلب رضایت هرچه بیش تر مشتریان است. ماسیا به عنوان اولین برند تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدفی در ایران از ابتدا تاسیس این هدف را داشته است لذا در این راستا به اطلاع مشتریان عزیزمان میرسانیم کلیه هزینه ارسال به سراسر کشور با ماسیا و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای از طرف مشتریان نیست و تمامی هزینه های مربوطه توسط ماسیا پرداخت می گردد.

ارسال رایگان محصولات صدفی ماسیا

با توجه به قرار ماسیا با شرکت ملی پست اغلب مرسولات توسط شرکت ملی پست تحت عنوان پیشتاز و با نام ماسیا همراه با جعبه مخصوص ماسیا ارسال می گردد.

چه سفارشاتی بصورت ارسال رایگان با شرکت ملی پست ارسال می شوند؟

سفارشات پرداخت در محل یا پرداخت درب منزل و کلیه سفارشات مناطق غیر شهری با شرکت ملی پست بصورت ارسال رایگان تحویل مشتری می گردند. در این روش سفارش بصورت روزانه یا هر ۲۴ ساعت کاری تحویل شرکت ملی پست می گردد.

طبق اطلاعیه شرکت ملی پست، سفارشات دورن شهری تهران بین ۲ تا ۳ روز کاری و سفارشات تهران به سایر شهرستان ها حداقل ۳ و حداکثر ۷ روز کاری با توجه به منطقه و ترافیک پستی زمان بر است.

چه سفارشاتی بصورت ارسال رایگان بصورت ویژه با پست های خصوصی ارسال می شوند؟

کلیه سفارشاتی که پرداخت آنها از درگاه بانکی وب سایت انجام می شود و یا به روش کارت به کارت با هماهنگی پشتیبانی انجام می شود بصورت ویژه و ارسال رایگان با پست خصوصی تیپاکس همراه با جعبه مخصوص ماسیا ارسال می گردند.

سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند بصورت ویژه در همان روز طی حداکثر ۳ ساعت تحویل شرکت پست خصوصی تیپاکس خواهند شد.

طبق اطلاعیه شرکت تیپاکس مرسوله های پستی درون شهری طی ۲۴ ساعت از زمان دریافت تحویل می شوند. این مدت زمان برای شهرستان ها ۲۴ تا نهایت ۷۲ ساعت کاری با توجه به موقعیت گیرنده متغییر است.

فرآیند ثبت سفارش و ارسال

ثبت و دریافت سفارش از مشتری

تحویل سفارش به شرکت پست طی حداکثر ۲۴ ساعت کاری

ارسال کد رهگیری پستی برای مشتری از طریق سامانه پیامکی ماسیا

روز تحویل سفارش از طریق سامانه ماسیا برای مشتری پیامک می گردد

ارسال رایگان با پیک امکان پذیر است؟

هزینه ارسال با پیک بر عهده مشتری است. سفارشاتی که بصورت پرداخت آنلاین هستند با هماهنگی با پشتیبانی توسط پیک ارسال می شوند. در این روش پرداخت درب منزل امکان پذیر نخواهد بود.

10 هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین اخبار و تخفیفات فروشگاه زیورآلات صدفی ماسیا با خبر شوید