021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

ارسال فوری فروشگاه اینترنتی زیورالات صدف ماسیا

ارسال فوری فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی زیورالات صدف ماسیا با ارسال فوری برای شهر تهران خدمتی جدید را عرضه خواهد کرد. مشتریان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران می توانند هنگام ثبت سفارش روش Delivery Express را انتخاب کنند تا سفارش آنها در کوتاه ترین زمان توسط پیک ارسال گردد. تمامی مرحل ارسال از طریق سامانه پیام کوتاه ماسیا به اطلاع مشتری گرامی خواهد رسید.

ارسال فوری فروشگاه اینترنتی زیورالات صدف ماسیا

سوالات متداول ارسال فوری Delivery Express

برای استفاده از روش Delivery Express باید چه کاری انجام بدیم؟

برای استفاده از روش Delivery Express فقط کافیه محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس در مرحله تسویه حساب از قسمت روش ارسال گزینه ارسال با پیک را انتخاب کنید.

هزینه ارسال به روش Delivery Express چقدر است ؟

با توجه به اینکه سفارشات توسط اسنپ باکس ارسال می شوند در کمترین حالت هزینه پیک ۴۰ هزار تومان و در بیش ترین حالت هزینه پیک ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. به یاد داشته باشید ۲۰ هزار تومان هزینه ثابت از هزینه پیک توسط ماسیا پرداخت می گردد و مشتری مابقی هزینه پیک را به مامور توزیع کننده پرداخت خواهد کرد.

یک مثال بزنید ؟

فرض کنید هزینه پیک از مبدا ( فروشگاه ماسیا ) تا مقصد ( منزل و یا محل کار مشتری ) ۵۰ هزار تومان توسط اسنپ باکس محاسبه شده است. از این مبلغ ۲۰ هزار تومان توسط ماسیا پرداخت خواهد شد و مشتری مابقی هزینه ارسال یعنی ۳۰ هزار تومان را به خود پیک پرداخت خواهد کرد.

چطوری هزینه پیک را بصورت دقیق محاسبه کنم ؟

کلیه ارسال های Delivery Express با اسنپ باکس انجام می شود. برای محاسبه دقیق تر هزینه پیک می توانید در اپلیکیشن اسنپ باکس مبدا خود را تهران خیابان برادران سلیمانی شرقی منطقه ۱ ( بلوار اندرزگو ) انتخاب کنید و هزینه آنرا نسبت به مقصد و یا محل سکونت خود محاسبه کنید.

مزایای استفاده از روش Delivery Express

۱- ارسال سفارش تا ساعت ۲۳ شب

۲- ارسال در تمامی روز های تعطیل سال

۳- سفارشات در کمترین زمان تقدیم مشتری می گردد

۴- ۲۰ هزار تومان تخفیف برای هزینه پیک از طرف ماسیا

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد