بهترین رژ لب ها

بهترین رژ لب ها

امروز در مقاله ای دیگر از سری برگزیده ها می خواهیم بهترین رژ لب های موجود در بازار را از نگاه مشتریان بررسی کنیم . در مقالات گذشته در مورد بهترین ماسک ، بهترین ریمل و غیره صحبت کردیم اما در این مقاله قصد داریم بهترین رژ لب ها را معرفی کنیم .

بهترین رژ لب ها

اگر دنبال کننده همیشگی ماسیا هستید که هیچ اما اگر به تازگی و برای اولین بار دارید مقاله را میخوانید باید نکاتی را به شما خواننده محترم یاداوری کنم . در این مقاله به معرفی تعدادی از رژ لب های خوب وجود در بازار از نگاه مشتریان دیجیکالا خواهیم پرداخت . در این معرفی ما تکیه به امتیاز مشتریان و نظرات آنها داریم که در آن قیمت نیز بازگو خواهد شد .

به طور کل رژ لب یا ماتیک یک ماده آرایشی است که از فرآوری مواد مختلف تهیه می شود که این مواد شامل انواع روغن ها ، موم ها ، قهوه ، مواد رنگی و غیره است که با توجه شرکت سازنده نوع های مختلفی دارد و بسیار حساس نیز می باشد لذا حتما توصیه میکنیم که بهترین ها را مصرف کنید چون مقداری از آنها با آب دهان شما ترکیب خواهد شد و اگر مطلوب و خوب نباشد میتواند نه تنها لب های شما را خراب کند بلکه به مرور زمان بیماری زا نیز می باشد لذا مجددا تاکید داریم که از برند های مرغوب استفاده نمائید . در ادامه به معرفی چندین رژ لب خواهیم پرداخت و امیداوریم که به انتخاب های شما کمک کرده باشیم .

بهترین رژ لب ها ، رژ لب جامد این لی مدل Viollet Velvet شماره ۶۰۰

این محصول با تن رنگی سرخابی تیره به وزن ۴ گرم ساخت و تولید کشور ایران می باشد که در مشخصات محصول به ماندگاری طولانی ، داشتن مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب ، قابلیت پوشش دهی کامل لب و حاوی رنگدانه های طبیعی اشاره شده است . طبق توضیحات شرکت این محصول فاقد مواد سربی و آلرژی زا هست . این محصول در نظرات دیجی کالا با واژه های مثل خوب و خیلی خوب توصیف شده است و مکررا استفاده از آن توسط کابران خریدار توصیه شده است . این محصول در تاریخ پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در سایت دیجی کالا با تخفیف ۳۰ هزار ۹۰۰ تومان قیمت گذاری شده است .

رژ لب جامد بورژوآ مدل Rouge Velvet شماره ۰۱

این محصول با تن رنگی کرم به وزن ۲٫۹ گرم ساخت و تولید کشور فرانسه می باشد که در مشخصات محصول به داشتن موم های رطوبت رسان ، بافت ابریشم گونه بسیار سبک ، دوام ۲۴ ساعته و رنگی عمیق اشاره شده است و کاربران سایت دیجی کالا بخصوص آنان که این محصول را خرید کردند اکثرا با واژه های خوب و عالی برای توصیف این محصول بکار برده اند . خیلی از ماندگاری آن تعریف کرده اند و بسیاری از رنگ ملایم آن شکایت داشتند که به نظرم محصول خودشون را در کل اشتباه انتخاب کردند و یا توضیحات محصول را درست مطالعه نکردند چرا که محصول توانسته ۸۲ درصد از رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید . این محصول در تاریخ پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در سایت دیجی کالا ۸۴ هزار تومان قیمت گذاری شده است .

بهترین رژ لب ها ، رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره ۰۳

یکی دیگه از محصولات خوب آرایشی برند گلدن رز هست که ساخت کشور ترکیه می باشد و دارای ۴ گرم وزن می باشد و از مشخصات محصول میتوان به استفاده از ویتامین e برای ساخت رژ همچنین ماندگاری ۲۴ ساعته اشاره کرد . هر چند که کاربران زیادی این محصول را خریداری نکرده اند اما کاربران موجود برای توصیف این محصول از واژه های عالی و خوب مکرارا استفاده کردند و همچنین از کیفیت ساخت آن نیز تعریف های بسیاری کردند . البته بسیاری نیز اشاره کردند که کمی کم رنگ می باشد . این محصول در تاریخ پانزدهم اردیبشهت سال ۱۳۹۹ در سایت دیجی کالا ۵۹۴۰۰ تومان قیمت گذاری شده است .

بهترین رژ لب ها ، رژلب جامد شون سری Aqua Charming شماره A41

یکی دیگه از محصولات با کیفیت آرایشی مربوط به برند شون هست که محصول مشترک ایران و آلمان بشمار می رود این محصول دارای ۴ گرم وزن حاوی ویتامین E و از مشخصات آن میتوان به نسبتا مات بودن ، وجود روغن آووکادو اشاره کرد کاربران وب سایت دیجی کالا این محصول را معمولی توصیف کردند و ارزش آن با تخفیف در تاریخ ۱۵ اردیبشهت سال ۱۳۹۹ ، ۴۶ هزار تومان قیمت گذاری شده است که چندان مورد پسند کاربران با توجه به قیمت و کیفیت ساخت نبوده اما با یک محصول نمی شود یک برند را زیر سوال برد چرا که از نظر کیفیت و سایر مشخصات بد نیست اما در مقایسه با سایر برند ها معمولی بشمار می رود .

بهترین رژ لب ها ، رژلب جامد مات لوسمنت حاوی روغن آرگان شماره L404

اگر به دنبال بهترین هستید این رژ لب میتواند نیاز شما را برطرف سازد شرکت لوسمنت یک برند ایرانی در زمینه تولید رژ لب می باشد و محصول پیش رو دارای ۴ گرم وزن ، ویتامین a و ویتامین e ، با مواد اولیه اروپایی همراه با گواهی های متعدد اروپایی همچنین حاوی روغن موم آرگان و موم عسل و سایر پروتئین های هیدرولیز شده می باشد . این محصول با ماندگاری بالا و حفط رطوبت لب از ترک لب جلوگیری خواهد کرد . کاربران سایت دیجی کالا از واژه عالی برای این محصول استفاده کردند و اکثرا توصیه کردند که این محصول را خریداری نمائید .رژلب جامد مات لوسمنت حاوی روغن آرگان شماره L404 در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در وب سایت دیجی کالا به قیمت ۶۴ هزار تومان به فروش می رسد .

بهترین رژ لب ها ، رژ لب جامد دبورا سری Red مدل Atomic شماره ۰۱

این محصول که ساخت کشور ایتالیا است دارای ۴٫۴ گرم وزن می باشد و از مشخصات آن میتوان به وجود ویتامین c و ویتامین e ، با رنگ پایه قرمز صورتی و دوام بالا ، حاوی عصاره Rosa Canina، ضد اکسید، ضد پیری و خاصیت بازسازی کننده ، ضد حساسیت ، بافت مخملی و مات ، پوشش دهی یکدست و حفظ رطوبت و نرمی لب اشاره کرد . اکثرا کاربران دیجی کالا این محصول را با واژه خوب و معمولی توصیف کرده اند که شاید نسبت به قیمتش کمی انتظار بیش تری باید داشت چون قیمت محصول در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ ۹۱ هزار تومان در سایت دیجی کالا قیمت گذاری شده است و اگر مقایسه با برند های ایرانی کنیم نسبت به قیمت باید رضایت بیش تر کابران را جلب می کرد .

بهترین رژ لب ها ، رژ لب جامد دبورا سری Red مدل Atomic شماره ۱۷

دیگر رژ لب جامدی که میخواهیم به شما معرفی کنیم محصول کشور ایتالیا است که دارای ویتامین های e و c با رنگ شکلاتی می باشد و در مشخصات آن به ماندگاری طولانی ، ضد حساسیت بودن ، – حاوی عصاره Rosa Canina، ضد اکسید، ضد پیری و خاصیت بازسازی کننده و غیره اشاره شده است و کاربران دیجی کالا این محصول را با واژه خوب و کیفیت آن را با واژه عالی توصیف کرده اند و توانسته رضایت ۹۴ درصدی مصرف کنندگان را جلب نماید . قیمت محصول مورد نظر در ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در وبسایت دیجی کالا ۱۰۴ هزار تومان اعلام شده است .

بهترین رژ لب ها ، رژ لب جامد این لی مدل Ladylike شماره ۶۴۰

رژ لب جامد دیگری که قصد معرفی آن را داریم یک محصول باکیفیت ایرانی است که شماره رنگ آن ۶۴۰ می باشد ، ویتامین و SPF ندارد . این محصول به رنگ قهوه ای متوسط می باشد و از محصولاتی است که فاقد سرب و مواد آلرژی زا می باشد . این محصول با ماندگاری بالا باعث مرطوب شدن لب می شود و همچنین از ترک لب نیز جلوگیری می کند . اکثر کاربران دیجی کالا برای توصیف این محصول از واژه های مثل با کیفیت ، عالی و خوب استفاده کرده اند . این محصول در تاریخ ۲ تیر ۹۹ در سایت دیجی کالا با تخفیف به قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت گذاری شده است .

رژ لب جامد این لی مدل Primrose شماره ۵۴۰

رژ لب دیگری که استفاده از آن را توصیه میکنیم دارای شماره رنگ ۵۴۰ و وزن ۴ گرم می باشد ، این محصول هم از جمله محصولات با کیفیت ایرانی می باشد . رنگ آن تقریبا گلبهی تیره می باشد و فاقد مواد سربی و آلرژی زا می باشد . کاربران دیجی کالا اکثرا از واژه خوب برای توصیف این محصول استفاده کرده اند و بسیاری از خرید خود راضی بودند . قیمت این محصول در تاریخ دوم تیر ماه سال هزار و سیصد و نود و نه با تخفیف به قیمت سی هزار تومان ارائه شده است و با ۸۷ درصد جلب رضایت توانسته در لیست بهترین های ما قرار گیرد .

رژ لب جامد این لی مدل sc شماره ۵۵۰

رژ لبی که میخواهیم به شما معرفی کنیم نسبت به قیمت آن واقعا فوق العاده است . این محصول در تاریخ ۲ تیر ماه سال ۱۳۹۹ در سایت دیجی کالا بدون تخفیف ۳۲ هزار تومان قیمت گذاری شده است و توانسته ۹۰ درصد رضایت مخاطب را بدست بیاورد . وزن محثول ۴ گرم هست و شماره رنگ آن ۵۵۰ می باشد ماندگاری آن ۱۲ ساعت هست و البته در توضیحات آن صادقانه اشاره شده است که یک ارگانیک نیست ! این محصول ایرانی می باشد و کاربران دیجی کالا برای توصیف آن از واژه های خوش رنگ ، عالی ، خوب استفاده کرده اند که با توجه به قیمت آن بسیار قابل توجه می باشد .

رژلب زاو مدل مات شماره ۴۷۰

این رژ لب که ساخت کشور فرانسه هست و وزن آن ۳٫۵ گرم می باشد و کد رنگی آن ۴۶۴ می باشد به گفته سازنده ۱۰۰ درصد ارگانیک و طبیعی هست و از خصویات آن میتوان به ضد آلرژی بودن ، داشتن تمامی استاندارد های جهانی و همچنین تقویتی و در مانی، و غذا رسان برای تمامی انواع لب می باشد . این محصول در تاریخ ۲ تیر ماه در سایت دیجی کالا با تخفیف به قیمت ۲۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و تقریبا از محصولات گران قیمت بشمار می رود و با توجه به کیفیتی که دارد حدود ۹۰ از کاربران سایت دیجی کالا از ان رضایت داشتند و با واژه های مثل عالی ، خوب و برخی نیز اشاره کردند که مات می باشد و ملایم هست اما به طور کل رضایت در خرید را در نظرات می توان مشاهده کرد .

رژلب جامد این لی مدل Spicy Girl شماره ۴۶۰

این رژ لب هم ساخت ایران هست وزنش ۴ گرم هست و کد رنگیش ۴۶۰ هست . در مشخصات محصول به مات بودن آن ، فاقد سرب بودن ، ماندگاری طولانی ، حفط رطوبت لب و غیره اشاره شده بود .

این محصول هم توانسته رضایت ۸۹ درصد از کاربران دیجی کالا را به خود جلب کند و در تاریخ ۲ تیر ماه از سال ۱۳۹۹ در سایت دیجی کالا با تخفیف به قیمت ۲۴ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به قیمت واقعا ارزش خرید را دارد . کاربران دیجی کالا این محصول را خوب توصیف کرده اند اما اکثرا اعتقاد داشتند که ماندگاری زیادی نداره و تنها انتقاد اساسی به این رژ لب ماندگاری آن بود که نسبت به سایر مدل ها و رژ های تولید شده توسط همین شرکت اندکی ضعیف است .

کلام آخر

امیدواریم که این مقاله کمکی کرده باشد به شما عزیزان جهت خرید یک رژ لب خوب و در کلام آخر این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از برند های ایرانی مرغوب و با کیفیت به مراتب بیش تر به سلامتی شما کمک خواهد کرد چون حداقل مارک های ایرانی تقلبی ندارند و کمی دقت میتوانید یک محصول خوب انتخاب کنید . اگر شما هم از برندی استفاده می کنید حتما برای شما کامنت بگذارید و از تجربیات خود برای ما بگویید . در صورت تمایل باعث افتخار ما است اگر از قسمت فروشگاهی ماسیا برند تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدفی _ قدیمی ترین جواهر بشر ) دیدن نمائید .

به پیج اینستاگرام ماسیا بپیوندید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد