021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

جستجو زیورآلات صدف ماسیا

جستجو زیورآلات صدف ماسیا

زیورآلات صدف ماسیا برگه ای است برای خرید آسان زیورآلات و جواهرات صدف از فروشگاه آنلاین جواهرات ماسیا اولین تولید کننده جواهرات و زیورآلات صدف در ایران، جهت استفاده فقط کافیه نام مدل یا نوع اکسسوری خود را در کادر زیر وارد کنید و به جستجو آن بپردازید.

جستجو زیورآلات صدف ماسیا خرید بهترین زیورآلات از فروشگاه آنلاین ماسیا

در فروشگاه زیورآلات صدف ماسیا انواع متریال های نقره، آلیاژ، استیل، برنج و غیره را می توانید با تنوع قیمت بالا و ارائه خدمات پس از فروش بصورت اینترنتی ثبت سفارش کنید و همراه با ارسال رایگان و امکان پرداخت هزینه درب منزل دریافت کنید.

زیورآلات صدف را در ایران جستجو کنید

برای اولین بار در ایران انواع صدف های خاص و جذاب از سایر کشور ها خریداری می شوند و بر روی انواع زیورآلات زنانه و مردانه بکار می روند. این هنر از قدیمی ترین هنر های جواهرسازی در دنیا محسوب می گردد بطوریکه اجداد و نیاکان انسان ها در ۱۳۰ هزار سال پیش از صدف ها برای ساخت انواع زیورآلات مثل گردنبند استفاده می کرده اند و ماسیا این افتخار را داشته است که این هنر کهن را با مدرن سازی به شکل امروزه ارائه کند.

صدف ها به طور کل از گوهرهای نیمه قیمتی با منشا آلی مثل کهربا و شبق هستند که در بسیاری از جواهرات در کنار سنگ های قیمتی چون زمرد و یاقوت بکار می روند و با رنگ و زیبایی خود به جواهرات روح می بخشد.

نقره استفاده شده در اکسسوری های ماسیا از عیار ۹۲۵ است و متعلق به معادن ایران است که به روش های مدرن به استاندارد جهانی می رسد و سپس برای زیورآلات و جواهرات بکار می رود. لازم به ذکر است هیچ تفاوتی بین نقره ایران و سایر کشور ها چون ایتالیا و غیره وجود ندارد و با افتخار اعلام می کنیم که نقره ماسیا ایرانی است و محصل تلاش معدن کاران ایرانی است

تمام سفارشات ماسیا اعم از پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل بصورت روزانه و هر ۲۴ ساعت کاری تحویل پست خصوصی یا دولتی می شوند لذا مدت زمان ارسال با توجه به اطلاعیه شرکت پست برای هر استان متفاوت است.

جهت ورود به بخش اصلی سایت کلیک کنید

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد