021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

خرید انگشتر نقره با سنگ هفت رنگ

خرید انگشتر نقره با سنگ هفت رنگ

خرید انگشتر نقره با سنگ هفت رنگ

جهت مشاهده کلیه انگشتر ها اینجا کلیک کنید

اگر به دنبال انگشتر نقره با سنگ هفت رنگ اصل هستید و انگشتر های نقره فروشگاه ماسیا اولین تولید کننده جواهرات صدف اصل در ایران را انتخاب کرده اید از انتخاب شما سپاسگزاریم. در فروشگاه ماسیا، انگشتر ها از باکیفیت ترین نقره با عیار ۹۲۵ ساخته می شوند. انگشتر های نقره در طول سال بصورت رندوم توسط آزمایشگاه های عیار سنجی طلا و جواهر به خاطر ارائه کیفیت یکسان بارها آزمایش می شوند تا با کیفیت ترین انگشتر ها را با سنگ هفت رنگ صدف تقدیم مشتریان عزیزمان کنیم.

صدف ها طبق استاندارد ملی گوهرشناسی ایران و دنیا از گوهرهای نیمه قیمتی با منشا زیستی هستند که به عنوان قدیمی ترین متریال جواهرسازی بشر با قدمت ۱۳۰ هزار سال شناخته می شوند. در گروه تولیدی ماسیا صدف بعد از انجام فرآوری های لازمه از جمله شستشو، تعیین کیفیت با استفاده از میکروسکوپ و سایر ابزار ها رده بندی شده و بر روی نقره جات مردانه و زنانه بکار گرفته می شوند.

در میان این گوهرها برخی دارای خاصیت چند رنگی هستند که با توجه به نور و فاکتور های نوری از جمله شدت نور، زاویه نور، شدت نور و نوع نور که شامل نور لامپ و خورشید می شود، رنگهای مختلفی نشان می دهند و می درخشند که ما بصورت تخصصی به این پدیده بصری پلئوکروئیسم می گوییم که یکی از ویژگی های خاص انگشتر های صدفی بشمار می رود

با خرید انگشتر سنگ هفت رنگ از ماسیا ضمن خریداری انگشتر بااصالت، سرمایه خود را ماندگار خواهید کرد. به اطلاع می رسانیم کلیه انگشتر ها و جواهرات صدف ماسیا همراه با ارسال رایگان و ارائه خدمات پرداخت هزینه درب منزل برای سراسر کشور، ارائه فاکتور و کارت گارانتی ۲ ساله، جعبه مخصوص کلاسیک ماسیا ارائه می گردد.

خرید انگشتر نقره با سنگ هفت رنگ
پدیده چند رنگی در بخشی از سنگ صدف
جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد