021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

خرید انگشتر نقره مردانه کادویی

خرید انگشتر نقره مردانه کادویی

خرید انگشتر نقره مردانه کادویی

جهت مشاهده کلیه انگشتر ها اینجا کلیک کنید

اگر یک انگشتر نقره مردانه برای کادو مد نظر دارید پس دنبال یک انگشتر مردانه باکیفیت، جدید و خاص هستید که در بازار مثل خیلی از انگشتر های دیگه نمونه های مشابه نداشته باشد. فروشگاه ماسیا هدف اصلی خود را تولید کارهای منحصربفرد گذاشته است که مثل اثر انگشت منحصربفرد و غیر قابل تکرار باشد.

برای کارها ما از بهترین متریال ها از جمله نقره با بهترین کیفیت استفاده می کنیم و برای نگین آن از صدف های وارداتی که اکثرا توسط خود ما وارد می شوند استفاده خواهیم کرد. صدف ها از قدیمی ترین متریال جواهرسازی بشر محسوب می گردند که قدمت آنها برای ساخت جواهر به ۱۳۰ هزار سال پیش بر می گردد. ماسیا این افتخار را داشته است تا این هنر قدیمی را نوین کرده و با ارسال های داخلی و خارجی این هنر را بصورت نوین تحت امتیاز شرکت خصوصی ماسیا قرار دهد.

خصوصیات خرید انگشتر نقره مردانه کادویی از زیورآلات صدفی ماسیا

همه انگشتر های نقره و غیره نقره مردانه و زنانه ماسیا همراه با فاکتور، کارت گارانتی ۲ ساله اختصاصی ماسیا با نام shel ، جعبه مخصوص کلاسیک ماسیا و ارسال رایگان به سراسر کشور تقدیم مشتریان عزیزمان خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید جعبه های مخصوص جواهر ماسیا کنید که بصورت جداگانه عرضه می گردند.

جهت رفاه مشتریان عزیزمان خدمات پرداخت درب منزل برای سراسر کشور از جمله مناطق شهری و غیر شهری را فراهم کرده ایم تا بدون هیچ نگرانی هزینه سفارش خود را همراه با ارسال رایگان درب منزل به مامور پست پرداخت فرمائید.

اگر هدیه خاص و بااصالت مد نظر دارید به عنوان اولین برند تولید کننده جواهرات صدف در ایران به شما ضمانت خواهیم داد که طرح های نگین انگشتر های ما غیر قابل تکرار هستند و در هیچ نقطه ای از دنیا قابل تکرار نیست و حتی خود ما نیز به عنوان اولین تولید کننده جواهرات صدف در دنیا امکان ساخت کارهای مشابه را نخواهم داشت و دلیل تنوع کارهای ما همین است.

خرید انگشتر نقره مردانه کادویی

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد