021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

خرید گردنبند خاص و شیک برای کادو

خرید گردنبند خاص و شیک برای کادو

خرید گردنبند خاص و شیک برای کادو، اگر به دنبال خرید یک گردنبند خاص زنانه و یا دخترانه جدید برای کادو دادن هستید و وب سایت ماسیا را انتخاب کردید از شما بسیار سپاسگزاریم. در فروشگاه ماسیا ما انواع گردنبند های خاص و کادویی را داریم که از جس نقره و یا استیل و یا آبکاری طلا ساخته شده اند و روی آنها از صدف های کلکسیونی و خاص استفاده کرده ایم. این صدف ها از گوهرهای نیمه قیمتی با منشا آلی مثل کهربا، شبق، مروارید و غیره هستند.

گردنبند خاص و شیک مناسب برای کادو زنانه

چون برای کادو مد نظر دارید و هر کادو از نظر ما یعنی شروع یک داستان جدید همه محصولات با با اطمینان همراه با کارت گارانتی ۲ ساله و فاکتور مهر شده از طرف فروشگاه عرضه می گردند. خدمات پرداخت درب منزل برای سراسر کشور از جمله مناطق شهری و غیر شهری امکان پذیر است و به راحتی می توانید هزینه سفارش خود را درب منزل بدون هیچ نگرانی به مامور پست پرداخت کنید.

خرید گردنبند خاص و شیک برای کادو

کارهای ما منحصربفرد شما و غیر قابل تکرار هستند و به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده جواهرات صدف در جهان و ایران به شما ضمانت خواهیم داد که طرح انتخابی شما منحصربفرد شما و غیر قابل تکرار است. کارهای منحصربفرد ارزش مادی و معنوی بسیاری دارند و به مرور زمان نیز قیمت آنها افزایش پیدا خواهد کرد.

کلیه کارهای ما به عنوان یک برند با جعبه مخصوص کلاسیک ماسیا و یا به انتخاب مشتری با جعبه مخصوص جواهر ماسیا عرضه می گردد جهت کسب اطلاعات بیش تر توصیه میکنیم از صفحه اول فروشگاه ماسیا دیدن فرمائید. در صفحه پیش رو بخش مختصری از کارها ارائه شده است. در این فروشگاه می توانید بیش از ۶۰ مدل گردنبند خاص و غیر قابل تکرار را مشاهده نمائید به راحتی ثبت سفارش کنید.

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد