درباره ما

درباره ما، ماسیا یک برند تولید کننده زیورآلات لوکس ایرانی است که برای اولین بار در ایران از پاییز سال ۱۳۹۷ معادل سال ۲۰۱۸ میلادی طی یک طرح کارآفرینی در زمینه ساخت و تولید انواع جواهرات و زیورآلات صدف فعالیت می کند.

ماسیا که در زبان کردی به معنی ماهی است در زمینه تولید جواهرات لوکس از جمله انگشتر نقره صدف زنانه، انگشتر نقره صدف مردانه، گردنبند های نقره صدف زنانه ، گوشواره های نقره صدف زنانه، دستبند های نقره صدف زنانه، دستبند های نقره صدف مردانه همچنین تولید انواع زیورآلات اقتصادی با متریال های برنج، آلیاژ آلمانی، طلا روس، استیل و غیره در دو مدل زنانه و مردانه می پردازد.

صدف ها به عنوان سنگی نیمه قیمتی با منشا آلی با قدمت ۱۳۰ هزار ساله به عنوان اولین متریال جواهرسازی بشر در دنیا شناخته می شوند که ماسیا این افتخار را داشته است تا این هنر دیرینه را مدرن سازی و به شکل امروزی عرضه کند.

هدف ما از ساخت جواهرات صدفی منحصربفرد بودن مصرف کنندگان با استفاده از الهام از نماد ها و صدف ها به عنوان عناصر طبیعی است که با ایجاد سبکی جدید و درخشان مصرف کننده را به سوی تجربه کردن ارزشمند بودن کیفیت بر کمیت و اصالت بر تبلیغات سوق می دهد.

سنگ های مورد استفاده در اکسسوری های ماسیا متعلق به اقیانوس ها و دریاهای مناطق مختلف هستند که بصورت مستقیم مرغوب ترین و باکیفیت ترین آنها توسط ماسیا از سایر کشور ها خریداری می شوند تا کیفیت آنها شایسته مشتریان باشد.

وب سایت فروشگاه زیورآلات و جواهرات صدف ماسیا پلی برای خرید و ارتباط مستقیم میان مشتری و تولیدی است. برای رفاه مشتریان تمامی جنبه های خدماتی از جمله ارسال رایگان، ارائه خدمات پرداخت هزینه درب منزل برای سراسر کشور اعم از مناطق شهری و روستایی فراهم و سفارش شما بدون هیچ گونه آسیبی توسط سیستم های لجستیک و قراردادی ما درب منزل و یا محل کار تقدیم شما خواهد شد.

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد