021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

راه اندازی سامانه گویا ماسیا

راه اندازی سامانه گویا ماسیا

راه اندازی سامانه تلفن گویا ماسیا، همواره اعتقاد داریم موفقیت در کسب و کار و اعتقاد داشتن به کاری که انجام می دهیم اعتماد مردم و مشتریان را به دنبال خواهد داشت لذا در راستا افزایش و بهبود کیفیت خدمات دهی ماسیا و جلب رضایت هر چه بیش تر همراهان فروشگاه اینترنتی زیورآلات صدفی ماسیا، از این پس مشتریان گرامی می توانند از طریق سامانه تلفن ماسیا اقدام به ثبت سفارش – اطلاع در مورد خدمات پس از فروش مجموعه ماسیا اولین برند تولید کننده جواهرات صدف و زیورآلات صدف ( قدیمی ترین جواهر بشر ) – همچنین رهگیری مرسولات پستی خود داشته باشند .

راه اندازی سامانه گویا ماسیا

سامانه ۲۴ ساعته ماسیا

این سامانه که بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشد از تاریخ پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نسبت به انجام وظیفه در سیستم ماسیا بکار گرفته شده است ، جهت ارتباط با سامانه تلفن ماسیا می توانید با شماره ۲۸ ۱۳ ۰۱ ۹۱ همراه با پیش شماره ۰۲۱ که کد تهران می باشد تماس بگیرید .

در این سامانه با وارد کردن عدد یک به بخش فروش متصل خواهید شد ، در این بخش ضمن ثبت سفارش تک و عمده بصورت تلفنی می توانید از راهنمایی کامل برخوردار شوید و از مشاوره کاملا رایگان کارشناس فروش ماسیا استفاده نمائید .

در مرحله بعد با وارد کردن عدد ۲ به بخش خدمات پس از فروش و گارانتی متصل خواهید شد ، در این قسمت کارشناس مربوطه موظف به رسیدگی در مورد گارانتی محصولات ماسیا که با نام SHELL به مدت دو سال از تاریخ صدور فاکتور ارائه می شود همچنین سایر توضیحات تکمیلی می باشد .

در مرحله بعد با وارد کردن عدد ۳ به طور مستقیم به مدیریت مجموعه ماسیا متصل خواهید شد و می توانید از این طریق نیز پیشنهاد و انتقادات خود را مطرح کنید و یک گفتگو دوستانه را آغاز نمائید .

در مرحله بعد با شماره گیری عدد صفر به پیام گیرصوتی مجموعه ماسیا متصل خواهید شد ، در صورتیکه به هر دلیل در سایر بخش ها قادر به پاسخگویی نباشیم میتوانید با شماره گیری عدد پیام صوتی خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم .

به پیج اینستاگرام ماسیا بپیوندید . . .

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد