رهگیری مرسولات پستی من

رهگیری مرسولات پستی من ، به طور کل کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه ماسیا به دو روش پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال می گردد ، فروشگاه ماسیا با شرکت ملی پست همچنین شرکت پست خصوصی تیپاکس به انجام وظیفه و ارسال سفارشات ثبت شده می پردازد . در محصولات تک فروشی کلیه ارسال جدا بصورت رایگان و در خرید های عمده با ثبت هزینه به عمده مشتری انجام خواهد شد .

روش های پیگیری پستی :

در پست تیپاکس به محض تحویل سفارشات شما به پست خصوصی یا نماینده تیپاکس از طرف شرکت تیپاکس برای گیرنده مرسوله پیامک خواهد آمد این پیامک شامل تائید مرسوله و کد رهگیری مرسوله می باشد . همچنین طی یک ساعت بعد نیز توسط سامانه پیامکی ماسیا شماره رهگیری پست خصوصی تیپاکس به شماره گیرنده پیامک خواهد شد و مشتری میتواند با انجام پیگیری در وب سایت تیپاکس از زمان دریافت مرسوله خود اطلاع پیدا کند . طبق اطلاعیه شرکت پستی تیپاکس هر مرسوله طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت در کل کشور توزیع می گردد و در شرایط خاص امکان تاخیر در تحویل مرسولات وجود خواهد داشت .

جهت پیگری سفارشات خود در پست تیپاکس میتوانید از لینک زیر استفاده نمائید :

رهگیری تیپاکس

ارسال مرسولات توسط شرکت ملی پست ایران توسط فروشگاه ماسیا در خرید های تک فروشی از وب سایت بصورت کاملا رایگان انجام خواهد شد و در خرید های عمده با اضافه کردن هزینه و سایر خدمات انجام خواهد شد . در این روش بعد از تحویل سفارشات شما به دفاتر پستی حداکثر طی یک ساعت کد رهگیری مرسوله به گوشی همراه گیرنده مرسوله از طرف سامانه پیامکی ماسیا پیامک خواهد شد و مشتریان عزیز میتوانند از طریق سایت شرکت ملی پست و انجام پیگیری از زمان دریافت مرسوله خود اطلاع پیدا کند .

جهت پیگری سفارشات خود در شرکت ملی پست می توانید از لینک زیر استفاده نمائید :

رهگیری شرکت ملی پست

تمامی حقوق این سایت متعلق به ماسیا می باشد