021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

رهگیری پست

رهگیری پست

رهگیری پست ، به طور کل کلیه سفارشات ثبت شده در فروشگاه ماسیا به دو روش پستی خدمت مشتریان عزیز ارسال می گردد . به اطلاع می رسانیم فروشگاه ماسیا با همکاری شرکت ملی پست همچنین شرکت پست خصوصی تیپاکس به انجام وظیفه و ارسال سفارشات ثبت شده می پردازد .

در محصولات تک فروشی تمامی ارسال ها به سراسر کشور بصورت رایگان انجام خواهد شد و در خرید های عمده با ثبت هزینه ارسال تقدیم فروشگاه های حضوری و مجازی می گردد .

روش های رهگیری پست :

رهگیری پست

در پست تیپاکس به محض تحویل سفارشات شما به پست خصوصی یا نماینده تیپاکس از طرف شرکت تیپاکس برای گیرنده مرسوله پیامک خواهد آمد این پیامک شامل تائید مرسوله و کد رهگیری مرسوله می باشد که در آن تاکید شده است که هزینه ارسال توسط فرستنده در مبدا پرداخت شده است لذا گیرنده نیازی به پرداخت هزینه ای جدا نخواهد داشت و فقط موظف به دریافت سفارش خود می باشد . همچنین طی یک ساعت بعد نیز توسط سامانه پیامکی ماسیا شماره رهگیری پست خصوصی تیپاکس به شماره گیرنده مجددا پیامک خواهد شد و مشتری میتواند با انجام پیگیری در وب سایت تیپاکس از زمان دریافت مرسوله خود اطلاع پیدا کند . طبق اطلاعیه شرکت پستی تیپاکس هر مرسوله طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت در کل کشور توزیع می گردد و در شرایط خاص امکان تاخیر در تحویل مرسولات وجود خواهد داشت .

جهت پیگری سفارشات خود در پست تیپاکس میتوانید از لینک زیر استفاده نمائید :

پیگیری پست تیپاکس

رهگیری شرکت ملی پست

ارسال سفارشات ماسیا توسط شرکت ملی پست ایران :

به اطلاع می رسانیم خرید های تک فروشی بصورت کاملا رایگان با امکان پرداخت هزینه درب منزل برای سراسر کشور انجام خواهد شد و در خرید های عمده با اضافه کردن هزینه و سایرخدمات انجام خواهد شد ( لازم به ذکر است در سفارشات عمده امکان تسویه درب منزل وجود ندارد و خدمات پرداخت درب منزل فقط برای تک فروشی امکان پذیر می باشد ) در این روش بعد از ثبت سفارشات شما در وب سایت ماسیا ، طی حداکثر چند دقیقه بارکد و رهگیری پستی شما صادر می گردد ( حتی در ایام تعطیل ) و این کد رهگیری پستی از طریق سامانه پیامکی ماسیا به موبایل شما پیامک خواهد شد و طی ۲۴ ساعت کاری پستچی به ما مراجعه خواهد کرد و سفارش شما تحویل پستچی می گردد و فرآیند آن طبق اصول شرکت ملی پست ایران انجام خواهد شد .

جهت پیگری سفارشات خود در شرکت ملی پست می توانید از لینک زیر استفاده نمائید :

پیگیری شرکت ملی پست

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد