ریمل ها

ریمل ها

ریمل ها ، سرمه یا ماسکارا وسیله ای آرایشی می باشد که جهت بلند کردن مژه ها و حجیم کردن آنها استفاده می شود که به رنگ های مختلفی در بازار دیده می شود که با کمک یک برس همراه میتوان از آن استفاده کرد .

اما خود واژه ریمل یک واژه فرانسوی هست که وارد زبان فارسی شده است و یکی از علت های آن هم نام شرکت بریتانیایی وارد کننده آن به ایران یعنی شرکت ریمل بوده است .

به یاد داشته باشید حتما برای ریمل خود حداکثر هزینه را انجام دهید چرا که به نوعی سرمایه گذاری کردید روی زیبایی ، همچنین سلامتی ، چون چشم ها خیلی مهم هستند !

مهمترین نکته ای که دوست داریم شما هم بدونید تبلیغات کاذب شرکت ها هست ، خیلی از شرکت ادعا می کنند ریمل هاشون هم پرپشت کننده است هم جدا کننده و افزایش طول میده به مژه ! و روی آن نوشته شده Do-all که صد البته به گفته متخصصات تولید لوازم آرایشی این سه کار با هم در تضاد هستند و هیچ ریملی نیست که هر سه کار را بتواند به بهترین شکل انجام دهد .

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین ریمل ها خواهیم پرداخت که در سایت دیجی کالا عرضه می گردد . لازم به یاداوری است انتخاب ریمل های زیر با توجه به نظرات کاربران خریداری شده در دیجیکالا انتخاب شده است و در بخش نظرات حداکثر افراد از ریمل راضی بوده اند و این مقاله فقط بازتاب نظرات و امتیاز های مخاطبان سایت دیجی کالا از هر یک از محصولات آرایشی می باشد .

ریمل ها

ریمل حجم دهنده اسنس مدل Get Big Lashes Volume Curl

برندی آلمانی با حجم ۱۲ میلی لیتر که از نوع حالت دهنده و حجم دهنده می باشد . در توضیحات و مشخصات اصلی محصول به ضد آب نبودن آن همچنین قابلیت تفکیک مژه ها و اپلیکاتور با طراحی منحنی اشاره شده است . باید یاداوری کنیم که مدت طولاتی به چشم خواهد ماند با وجود اینکه ضد آب نیست .

کاربران دیجی کالا برای توصیف این محصول از واژه های مثل عالیه و نسبت به قیمتش خوبه این محصول را توضیف کرده اند . این ریمل در تاریخ ۳ تیر ماه از سال ۱۳۹۹ به قیمت ۶۹ هزار تومان در دیجی کالا قیمت گذاری شده است .

ریمل ها ، دیور شو مدل PUMP N VOLUME

برندی فرانسوی با حجم ۶ میلی لیتر می باشد که از دسته ریمل های گران قیمت بشمار می رود و شما را از مژه مصنوعی بی نیاز می کند . از ویژگی های اصلی محصول میتوان به حجم دهندگی بالا مژه اشاره کرد . مقاومت بالا در برابر پاک شدن و غیره اشاره کرد .

قیمت این ریمل در سایت دیجیکالا در فروردین سال ۱۳۹۹ ، ۵۷۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است .  از میان نظرات کاربران و خریداران ،  این محصول در دیجیکالا با واژه های مثل عالی و فوق العاده  توصیف شده است و جالب است که بدانید هیچ کاربر خریداری از این محصول ناراضی نبوده است .

ریمل ها ؛ میبلین مدل  Volum Express Colossal 100 Percent Black

برندی آمریکایی با حجم ۱۰ میلی لیتر می باشد که دارای فرمولاسیون غنی شده با کلاژن ، قابلیت حجم دهی تا ۹ برابر یک برش بدون چسبندگی و عدم حساسیت اشاره کرد . همچنین از نظر قیمت در رده نه زیاد گران و نه زیاد ارزان بشمار می رود بطوریکه در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ این محصول در سایت دیجیکالا با قیمت ۱۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است . از میان نظرات کاربران و خریداران ، این محصول در دیجیکالا با واژه های مثل خوب ، عالی توصیف شده است و رضایت ۸۰ درصدی مشتری را به خود جلب کرده است که در این بازار که شرکت های بسیاری از سراسر جهان فعالیت میکنند درصد خوبی بشمار می رود .

ریمل ها ، رومانس مدل  DR-02-01black

برندی آلمانی با حجم ۱۳ میلی لیتر می باشد که با فرچه ای ژله و حداکثر قابلیت حجم دهی ( در حد خود ) می باشد و از نظر اقتصادی نیز در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ این محصول در سایت دیجیکالا ۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است .  و رضایت ۸۵ درصدی مصرف کننده نیز جلب کرده است . خریداران از واژه ی خوب و برخی نیز عالی را برای توصیف این محصول بکار برده اند

حجم دهنده کالیستا مدل Wonder Volume

برندی ایرانی با حجم ۱۴ میلی لیتر می باشد که با فرچه ای مویی و حداکثر قابلیت حجم دهی ، پرپشت کننده ، حالت دهنده به مژه ها ، حاوی رنگدانه های غلیظ و مشکی ، بدون حالت چسبندگی بین مژه ها ، ماندگاری بالا ، ضدریزش و سیاهی چشم و پاک شدن آسان توسط پد های آرایشی رضایت ۸۵/۲ درصدی مصرف کننده نیز جلب کرده است . خریداران از واژه خوب و عالی برای توصیف این محصول بکار برده اند .

این ریمل در فروردین ۱۳۹۹ با قیمت تخفیف خورده ۳۹ هزار تومان در دیجی کالا بفروش رسیده است . لازم به توضیح است شرکت کالیستا یک شرکت کاملا ایرانی است که کلیه محصولات آنها در ایران و با توجه به آب و هوا همچنین نوع پوست مردم ساخته می شود و در ایران نیز بسته بندی می گردد . البته باید یاداور شویم که محصولات خام این شرکت وارداتی می باشد و با ترکیب مواد مختلف محصولات خود را تولید مینماید

حجم دهنده بی یو مدل Volume Now

برندی آلمانی با حجم ۱۲ میلی لیتر می باشد که دارای قابلیت حجم دهی ، مناسب برای چشم های حساس و دارای پوشش تمام مژه ها می باشد و توانسته است رضایت ۸۵ درصدی مصرف کنندگان در دیجی کالا را نیز کسب کند . این محصول در تاریخ فروردین سال ۱۳۹۹ در دیجی کالا ۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است . کاربران دیجی کالا برای توصیف این ریمل از واژه های خوب و خیلی خوب استفاده کرده اند .

آرت دکو مدل Volume Sensation

برندی آلمانی با حجم ۱۵ میلی لیتر می باشد که مناسب برای چشم های حساس ، مناسب برای مژه های کم پشت ،مواد غلیط و بسیار مشکی ، برس مویی ، بدون بو و دارای وکس کارنابوآ برای تقویت مژه ها می باشد که توانسته رضایت ۹۰ درصدی مصرف کنندگان خود را جلب نماید . این ریمل در تاریخ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ ۳۸۹ هزار تومان در وب سایت دیجی کالا قیمت گذاری شده است و یکی از ریمل های گران قیمت بشمار می رود . کاربران و مصرف کنندگان این محصول در قسمت نظرات این ریمل را با واژه عالی توصیف کرده اند

ریمل حالت دهنده INLAY مدل Exreme Length

این محصول که کشور مبدا آن ایران است دارای حجم ۱۰ میل می باشد و مثل خیلی از ریمل ها ضد آب نیست اما ایجاد چسبندگی و ریزش نمیکنه و به مدت طولانی حالت مژه ها حفظ خواهد شد .

برسی خوب جهت افزایش طول مژه ها دارد و در کل توانسته رضایت ۸۸ درصد از مخاطبان و خریداران دیجی کالا را بدست آورد . کابران دیجی کالا این محصول را معمولی توصیف کرده اند که مژه ها را با چند مرتبه کشیدن بلند نشان میدهد اما اکثرا در نظراتشون اشاره کردند که حجیم کننده نیست وتو نظراتشون اکثرا به عنوان یک ریمل روزمره از آن یاد کردند . این محصول در سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۳ تیر ماه در سایت دیجی کالا با تخفیف ۳۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است .

ریمل گلدن رز مدل اسموکی لشز

این محصول ترکیه ای که ۸۱ درصد رضایت مخاطب را جلب کرده است ۱۰ میلی لیتر حجم آن است مثل خیلی از ریمل ها ضد آب نیست اما در خصوصیات محصول به پرپشت شدن مژه ها و عدم ایجاد ماسیدگی اشاره شده است . کاربران سایت دیجی کالا نیز اکثرا رضایت از خرید داشته اند و با واژه های مثل خوب یا با توجه به قیمتش خوبه آنرا را توصیف کرده اند .

این محصول در تاریخ ۳ تیر ماه از سال ۱۳۹۹ در وب سایت دیجی کالا ۴۷ هزار تومان قیمت گذاری شده است .

ریمل حجم دهنده و بلند کننده ریمیلیا مدل Amazing حجم ۱۵ میلی لیتر

این محصول باکیفیت ایرانی دارای ۱۵ میلی لیتر حجم می باشد که با توجه به توضیحات آن با یک بار زدن کاملا مژه ها را پر پست و حجیم خواهد کرد . این محصول در سایت دیجی کالا با تخفیف به قیمت ۳۱ هزار تومان در تاریخ ۳ تیر ماه قیمت گذاری شده است .

ریمل ها و زنان

اکثر کابران و خریداران از آن به عنوان یک ریمل معمولی یاد کرده اند و بعضی کاربران هم به این نکته اشاره کردند که زود میریزه اما در کل بد نیست .

ریمل حجم دهنده ایزادورا مدل Big Bold Extreme

این ریمل که ساخت کشور سوئد می باشد دارای ۱۴ میل حجم می باشد و بر خلاف سایر ریمل ها ضد آب می باشد . از خصوصیات محصول میتوان به مقاومت در برابر آب ، حجم دهی بالا ، خشک شدن سریع و امکان استفاده چند لایه ، قابل مصرف برای افرادی که دارای لنز می باشند ، دارای بافت کرمی ، حاوی رنگدانه‌های سیاه کربنی همچنین چشمان حساس اشاره کرد .

اما بر خلاف خصوصیات مطرح شده توسط کارخانه و همین طور قیمت محصول ، کاربران دیجی کالا آنرا را خوب و معمولی توصیف کرده اند که اگر عالی نیست حداقل بد هم نیست . این محصول به قیمت ۱۳۲ هزار تومان در تاریخ ۳ تیر ماه سال ۱۳۹۹ در سایت دی جی کالا قیمت گذاری شده است .

ریمل حجم دهنده بل مدل Full Lash

ریمل بعدی که قصد معرفی به شما عزیزان را داریم ریمل آلمانی بل با حجم ۱۵ میل می باشد با کیفیت ابریشمی ، حجم دهنده و پر پشت کننده و دارای مواد غنی شده می باشد اما با این وجود ضد آب نیست . کاربران سایت دیجی کالا و خریداران این محصول این ریمل را فوق العاده و عالی توصیف کرده اند و اکثرا از ماندگاری بالا ، خشک نشدن و حجیم کردن مژه ها اشاره کردند .

در نهایت با ۹۰ درصد جلب رضایت توانسته در لیست بهترین ها قرار بگیرد . این محصول در تاریخ ۳ تیر ماه از سال ۱۳۹۹ با قیمت ۱۱۶ هزار تومان در سایت دی جی کالا قیمت گذاری شده است .

به یاد داشته باشید که محصولات باکیفیت ایرانی همیشه یک گزینه خوب هستند چراکه حداقل ارزش تقلبی زدن آن توسط افراد سودجو وجود نداره اما مارک های خارجی و برند های اسمی به خاطر سود بیش تر در داخل تهران یا استان های دیگر تقلبی آن زده می شود و در بازار ها توزیع می گردد

از شما خواننده محترم بسیار متشکریم که وب سایت ماسیا اولین برند تولید کننده زیورآلات صدفی را انتخاب نمودید باعث افتخار این مجموعه است اگر از محصولات فروشگاهی ما هم دیدن نمائید در مجموعه ما انواع زیورآلات صدفی ( انگشتر های نقره زنانه و مردانه صدفی ، گردنبند های زنانه صدفی ، گوشواره های صدفی با انواع متریال ها از جمله نقره ، آبکاری طلا و غیره عرضه میگردد . بهترین ها را برای شما آرزومندیم .

به پیج اینستاگرام ماسیا بپیوندید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد