021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

سایت فروش انگشتر نقره مردانه

سایت فروش انگشتر نقره مردانه

سایت فروش انگشتر نقره مردانه ، اگر به دنبال جدید ترین انگشتر های مردانه هستید و فروشگاه ماسیا را انتخاب کردید از اطمینان شما سپاسگزاریم

جهت مشاهده کلیه انگشترها موجود کلیک کنید

برای خرید انگشتر نقره مردانه دنبال یک سایت فروش آنلاین هستید؟ در فروشگاه اینترنتی زیورآلات صدفی ماسیا انواع انگشتر های نقره مردانه خاص و شیک همراه با کارت گارانتی ۲۴ ماهه اختصاصی ماسیا با نام shell و فاکتور عرضه می گردد.

سایت فروش انگشتر نقره مردانه - گالری زیورآلات صدف ماسیا

در گروه تولیدی ماسیا انواع صدف های خاص و کلکسیونی بر روی انگشتر های نقره استفاده می شوند، صدف ها زیر مجموعه سنگ های نیمه قیمتی با منشا آلی مثل کهربا، مراورید، شبق هستند که طرح آنها منحصربفرد شما و هرگز قابل تکرار نیست.

سایت فروش انگشتر نقره مردانه

در سایت ما انواع انگشتر های نقره اسپرت مردانه، انگشتر های نقره مجلسی مردانه، انگشتر های نقره کلکسیونی مردانه همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور و خدمات پرداخت درب منزل برای کلیه مناطق شهری و غیر شهری ارائه می گردد.

با افتخار اعلام خواهیم کرد که کلیه نقره های بکار رفته در انگشتر های مردانه ماسیا از معادن نقره داخل کشور تامین می گردد و روش آنالیز نقره در کانی های معدنی به روش Fire assay به وسیـله دستـگاه Flame and Furnace Atomic Absorption Spectrophotometer صورت می پذیرد.

کلیه زیورآلات مردانه و زنانه ماسیا همراه با بسته بندی مخصوص کلاسیک ماسیا ارائه می گردد که در صورت تمایل می توانید با سفارش جعبه های جواهر ماسیا تن پوشی حرفه ای تر برای انگشتر خود انتخاب کنید.

ماسیا اولین برند تولید کننده انواع جواهرات صدف در جهان و ایران است و این ضمانت را به مشتریان خود خواهد داد که طرح های انتخابی منحصربفرد و غیر قابل تکرار باشند لذا طرح خریداری شده توسط شما در هیچ نقطه ای از جهان قابل تکرار نخواهد بود و این ارزش مادی و معنوی یک جواهر را در هر ثانیه افزایش خواهد داد.

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد