021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

سیستم کسب درآمد از ماسیا

سیستم کسب درآمد از ماسیا ، افیلیت مارکتینگ ماسیا یا همکاری در فروش یک سیستم کسب و کار است که هر شخصی در هر رده سنی می تواند با استفاده از آن در سیستم فروش ماسیا تاثیر گذار باشد و درصدی از فروش هر یک  از محصولات ماسیا را بصورت جداگانه کسب خواهد کرد .

در افیلیت مارکتینگ ماسیا بر خلاف گذشته بازاریابی به روش نوین و بر اساس شبکه های اجتماعی و بصورت مجازی صورت میگیرد . این سیستم فقط در مجموعه ماسیا نیست و شامل خیلی از کسب کار ها از جمله سایت بزرگ آمازون ، دیجیکالا و غیره میگردد با این تفاوت که در ماسیا بصورت کاملا ساده تعریف گردیده است تا همکاران فروش نیز بتوانند به آسانی حتی در منزل و با داشتن یک گوشی همراه کسب درآمد داشته باشند .

در ادامه به سوالات متداول در این زمینه پاسخ خواهیم داد لذا حتما توصیه مینمائیم که اندکی از زمان خود را جهت مطالعه کامل سوالات قرار دهید چراکه شاید سوال شما نیز در میان سوالات رایج پاسخ داده شده باشد .   جهت مطالعه مقاله کامل روی ادامه مطلب کلیک کنید ..

جهت ثبت نام کافیست مشخصات خود را ( نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس پیج اینستاگرام ) به ایمیل زیر ارسال بفرمائید :

info@massia.ir

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد