021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

شیک آرایش کنید

شیک آرایش کنید

 شیک آرایش کنید ، آرایش یا همان میکاپ از سبک های بسیاری پیروی می کند که در این مقاله قصد داریم نگاهی به  سبک های مختلف میکاپ داشته باشیم .

شیک آرایش کنید

شیک آرایش کنید ، میکاپ کلاسیک :

در میکاپ کلاسیک اگر آرایش چشم شما تند و غلیظ است می بایست در آرایش لب از رنگ های ملایم تری استفاده کنید و بر عکس اگر رژ لب غلیظ و تندی دارید از آرایش ملایم استفاده کنید .

این سبک تاکید روی چشمان و لب ها دارد و آرایش گونه در این سبک از ملایم ترین نوع خود بهره میبرد به طوریکه خیلی خیلی نامحسوس گردد .

میکاپ اروپایی :

اگر در اینترنت جستجو کنید و مردم کشور های اروپایی را نگاه کنید حتما متوجه سادگی آنان خواهید شد .

چهره اغلب آنها ملایم ترین آرایش را به خود میبیند و در میکاپ اروپایی نیز همین روش یعنی آرایش ملایم مد نظر است به طوریکه خیلی  برجسته نشود .

در این سبک بیش ترین تمرکز روی پوستی صاف و تمیز گذاشته میشود .

اما به یاد داشته باشید استفاده از انواع رنگ ها ( سرد و گرم ) به یک میزان در آرایش اروپایی بکار خواهد رفت که نتیجه آن سادگی و ملایم شدن نوع آرایش می باشد.

میکاپ شرقی :

در میکاپ شرقی رنگ ها اغلب زنده هستند و در استفاده از آنها محدودیت تنوعی وجود ندارد .

اما اصول پایه ای آن استفاده از رنگ های با تن رنگی قرمز و یا زرشکی می باشد که در واقع زیر مجموعه رنگ های گرم محسوب می گردند .

میکاپ عربی :

حداکثر میزان آرایش و استفاده از مواد آرایشی را می توان در این سبک مشاهده کرد .

در سبک عربی از رنگ های پر حرارت و براق استفاده می گردد و محدودیتی در تنوع رنگی نیز در آن دیده نمی شود.

یکی از اصول اصلی آنها رسیدن به برجستگی نواحی مختلف صورت مثل لب و گونه می باشند که برای رسیدن به این هدف از سایه و روشن های بسیاری نیز استفاده می کنند .

در کل یکی از زمانبر ترین نوع آرایش ها بشمار می رود .

میکاپ هندی :

میکاپ هندی هم یکی از پرحرارت ترین میکاپ ها بشمار میرود که از رنگ های پر حرارت مثل قرمز در آن استفاده میگردد و تمرکز شدیدی روی چشم و لب ها دارد .

میکاپ فشن :

در میکاپ های فشن استفاده از رنگ های گرم و سرد به یک میزان می باشد اما نکته اصلی در فشن بدین گونه است که رنگ ها هیچکدام دارای براقیت نیستند و اکثرا مات می باشند که به سادگی با تماشای شبکه های فشن و مد هم میتوانید به این نکته پی ببرید .

میکاپ هالیوودی :

در میکاپ هالیوودی رنگ چندان مورد نظر نیستند و آرایشگر بیش تر به تعادل میان رنگ ها تاکید خواهد داشت هر چند که ممکن است دو رنگ بکار رفته کاملا متضاد یکدیگر باشند .

شیک آرایش کنید با مقاله ماسیا

مثلا تضاد میان رنگ چشم ها و لب

میکاپ خلیجی :

در میکاپ خلیجی استفاده از سایه هایی خطی و کشیده با لایه هایی با مرز های مشخص به وفور دیده می شود. استفاده از رنگ های تند، تیره و سرد مانند سورمه ای، یشمی و کله غازی در آرایش چشم مجاز بوده و خط چشم های رنگی در این مدل آرایش کاربرد وسیعی دارند.

میکاپ لبنانی :

خط چشم هایی تیره و پهن در بالا و پایین پلک کشیده شده و از مدادهایی مشکی و چرب جهت تیره نمودن چشم استفاده می شود.

در مدل لبنانی میکاپ جهت زیر سازی صورت از فون هایی سنگین و چرب با قدرت پوشانندگی بالا استفاده شده و برای زدن سایه چشم از رنگ های مشکی، قهوه ای سوخته، سورمه ای استفاده می گردد .

میکاپ ژاپنی :

ژاپنی ها در میکاپ خود با توجه به نوع صورت و رنگ پوستی خود از رنگ های روشن جهت میکاپ صورت استفاده می کنند .

با کمک از سایه های تیره و خط چشم های تیره سعی می کنند به مدل مد نظرشون برسند .

ماسیا برند تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدفی در ایران بهترین ها را برای شما آرزومند است . امیدوارم مقاله شیک آرایش کنید مورد استفاده شما بوده باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد