فروش انگشتر نقره مردانه ایتالیایی

فروش انگشتر نقره مردانه ایتالیایی

فروش انگشتر نقره مردانه ایتالیایی

اگر به دنبال انگشتر نقره مردانه ایتالیایی هستید حتما دلایل خاص خود را دارید، شاید طراحی انگشتر نقره برای شما مهم است یا شاید مثل خیلی از مشتریان فکر می کنید انگشتر نقره مردانه ایتالیایی از کیفیت نقره بالاتری برخودار است یا حتی دنبال انگشتر نقره مردانه با طراحی ظریف هستید. باید یاداوری کنیم متاسفانه واردات انگشتر های نقره مردانه ایتالیایی به ایران زیاد صورت نمی گیرد به اصطلاح واردات آن چمدانی و بصورت دانه ای انجام می شود لذا در بازار به ندرت می توان انگشتر نقره مردانه ایتالیایی را خریداری کرد.

از نظر کیفیت نقره، نقره ایتالیا با ایران یا حتی سوئیس و ترکیه چه درجواهرات و چه بصورت شمش تفاوت چندانی ندارد چون ساختار معادن و کانسار نقره در تمام جهان یکی است و اکثر نقره های موجود در ایران بخصوص کارهای تولیدی با نقره معادن ایران ساخته می شوند و بعضا به اسم نقره ایتالیا در بازار ایران فروش می رود اما حقیقت چیز دیگری است.

اگر دنبال یک انگشتر نقره مردانه خاص و جذاب هستید انگشتر های نقره ماسیا را به شما پیشنهاد می دهیم. در گروه تولیدی ماسیا برای اولین بار در ایران از انواع گوهر صدف اصل به عنوان قدیمی ترین متریال جواهرسازی بشر با ۱۳۰ هزار سال اصالت بر روی انگشتر های نقره مردانه استفاده می شود.

سنگ های صدف بکار رفته در انگشتر های مردانه ماسیا بصورت کاملا طبیعی و بر خلاف بسیاری از گوهرهای بازار بدون بهسازی و تقویت رنگ عرضه می شوند و هیچ کدام در آزمایشگاه تحت حرارت و سایر روش های بهسازی قرار نمی گیرند لذا زیبایی و درخشندگی آنها طبیعی است.

تمامی انگشتر های مردانه نقره صدفی در فروشگاه ماسیا همراه با فاکتور، کارت گارانتی ۲ ساله اختصاصی ماسیا، جعبه مخصوص کلاسیک ما و ارسال رایگان با ارائه خدمات پرداخت هزینه درب منزل برای مناطق شهری و غیر شهری سراسر کشور ارائه می شود.

فروش انگشتر نقره مردانه ایتالیایی

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد