021 - 91 01 13 28
تهران - اندرزگو - سلیمانی شرقی - بن بست مینو

فروش عمده

فروش عمده

فروش عمده ، امروزه یکی از دلایل اصلی فروش بیش تر و کسب درآمد بالا ایجاد و داشتن محصولی جدید برای عرضه به مشتریان می باشد. مشتریان به صورت ناخودآگاه از محصولات تکراری خسته شده اند و هر آن چه جدید باشد یا با یک بسته بندی جدید ارائه گردد را بصورت خودآگاه و ناخودآگاه دوست دارند. از این رو در وب سایت ماسیا اولین تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدفی بخشی تحت عنوان فروش عمده قرار داده ایم که فروشندگان اینترنتی ، اینستاگرامی و یا سایر فروشندگان میتوانند با مراجعه به این قسمت آموزش لازم جهت ثبت سفارش عمده را دیده و نسبت به ثبت سفارش خود در ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی اقدام نمایند.

فروش عمده

قابل ذکر است فروش عمده تحت عنوان مدل های پیش ساخته و مدل های سفارشی تقدیم مشتریان و فروشگاه ها می گردد . منظور از مدل های پیش ساخته مدل هایی است که آماده تحویل به مشتری می باشند و در مدل های سفارشی نمونه خام انگشتر ها و گردنبند ها بصورت یک فایل پی دی اف از همین قسمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا میتوانید مدل ها و صدف های آنها را به سلیقه خود انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید .

با توجه به تقاضا ماه سفارش شما طی مدت مشخص آماده و تقدیم شما می گردد که برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت کد رمز عبور میتوانید به قسمت پشتیبانی مراجعه بفرمائید . اگر شما هم می خواهید در کنار محصولات خودتان محصولات متفاوتی بفروشید و کسب و کارتون متفاوت و خاص تر از بقیه رقبا باشه ! حتما با ما در ارتباط باشید .

برای مشاهده و دانلود مدل های سفارشی کلیک کنید ( حتما رمز عبور تهیه بفرمائید )

اگر دوست دارید بدانید جواهرات صدفی چه جایگاهی در جهان دارند اینجا کلیک کنید