مزیت استفاده از جواهرات صدفی

مزیت استفاده از جواهرات صدفی، بی شک سوالات بسیار زیادی در مورد مزایای استفاده از جواهرات صدفی در ذهن شما وجود دارد. این درگیری ذهنی باعث جستجو در فضای وب و در نتیجه مراجعه به سایت مجموعه ماسیا اولین برند تولید کننده زیورآلات صدفی در ایران است تا پاسخ تمامی سوالات خود را در مورد زیورآلات صدفی یا جواهرات صدفی پیدا کنید. این باعث افتخار ماست که بتوانیم پاسخگو شما باشیم

مزیت استفاده از زیورآلات صدفی و جواهرات صدفی

قیمت ، زیبایی ، خدمات !

همیشه حتی برای خود ما به عنوان خریدار یک محصول فارق از نوع جنس ،قیمت کالا نقش اساسی و تعیین کننده ای  در کنار زیبایی کالا یا محصول خواهد داشت که قطعا برای شما هم دو عامل اصلی است ، البته باید خاطر نشان کرد که در صورتی که این دو فاکتور مورد تایید باشد به جنس و یا خدمات پس از فروش آن در بعضی محصولات نیز توجه می شود و در نهایت یک خرید انجام می شود . یکی از مزیت های صدف ها و کاربرد آنها در زیورآلات تنوع قیمت ها است ، دیگری سبک بودن آنها است که با توجه به نوع تراش آنها حتی قابلیت سبک تر شدن را نیز دارد که این مزیتی برای یک زیور شیک مردانه یا زنانه محسوب می گردد. حتما شما هم جعبه زیورآلات خود گوشواره های سنگین ، انگشتر هایی با نگین سنگین دارید که هر جا نمی توانید استفاده کنید اما خوب مزیت صدف ها همین است سبک بودن و قابل استفاده بودن در همه جا !

خواص درمانی صدف ها !

بعضی اشخاص اعتقاد بسیاری به خواص درمانی سنگ های قیمتی دارد در این جا دو نکته وجود دارد یکی اینکه صدف ها به طور کل جزو سنگ های نیمه قیمتی حتی بعضا قیمتی با منشا آلی مثل دیگر هم خانواده های خود چون کهربا و شبق و مروارید و غیره قرار دارند و در درجه دوم باید اشاره کنیم بیش تر خواص سنگ های قیمتی که بیان می شود در واقع خواص رنگ درمانی آنها است . که از این نظر صدف ها هیچ چیزی نسبت به سنگ های معدنی کم نخواهند داشت ، تنوع بالا در رنگ ها و ترکیب رنگی از سبز تا آبی ، مشکی و هر رنگی که فکر کنید در صدف ها وجود دارد و در مطالب بسیاری اشاره شده است که صدف با انرژی تمام چاکراها در ارتباط است و تأثیر بسیار خوبی بر Solar plexus chakra چاکرای سوم دارد و دردهای شکمی را آرام می کند. با تأثیر برThird eye chakra چاکرای ششم باعث رشد روانی و افزایش بصیرت و فراست می گردد  و حتی صدف برای Heart chakra  چاکرای چهارم نیز بسیار مفید است و قلب را از ترس، غم و احساسات منفی پاک می کند ! مطالب فوق گوشه ای از خواص صدف ها بوده است که توسط این سایت برای شما عزیزان گردآوری شده است .

اما از نظر قیمت ، صدف ها به طور خام و کلی از بازه قیمتی متنوع تری نسبت به دیگر سنگ ها برخوردار می باشند  که همین عاملی شده برای اینکه مشتریان راحت تر محصول و کالای خود را انتخاب نمایند و بی شک بر خلاف خرید سنگ هایی چون عقیق و یشم و فیروزه و غیره در خرید صدف ها اگر بودجه ای محدودی دارید این عاملی برای محدودیت شما در انتخاب نخواهد شد و می توانید با بودجه خود زیباترین صدف را به عنوان جواهر داشته باشید چون ملاک و خرید فروش صدف ها با سنگ ها متفاوت است . اگر به این موضوع شک دارید اینجا کلیک کنید تا به سایت فروشگاهی ما انتقال پیدا کنید تا تنوع قیمت ها در صدف ها را مشاهده فرمائید تا دیگر تردیدی در این موضوع نداشته باشید !

البته لازم بذکر است که فروشگاه ماسیا چون خود اولین رند تولید کننده زیورآلات صدفی می باشد مبلغی پایین تر را برای محصولات خود در نظر گرفته است تا مشتریان عزیزمون بتوانند راحت تر و با اطمینان خاطر خرید نمایند فارق از مبلغی که در کارت خود دارند چون هدف ماسیا در ابتدا رضایت و خوشحال کردن مشتری عزیزی است که لطف کرده و سایت ماسیا را برای خرید خود انتخاب کرده است و اصلا دوست نداریم عزیزان بخاطر کمبود بودجه با اندوه وب سایت ما را ترک نمایند . یک مثال دیگر هم برای شما خواهیم زد عموما به سختی میتوان انگشتری فارق از جنس رکاب با سنگ مرغوب عقیق انتخاب کنید که بتوانید حداکثر تا ۳۵ هزار  تومان آنرا بخرید و دارای مرغوبیت نیز باشد حتی دارای طرح نیز باشد مثل عقیق شجر ! اما با همین قیمت در صدف ها می توانید یک جواهر در سطح مطلوب و حتی زیباتر نیز خریداری نمایید که طرح های خدادادی و گاهی منحصر به فرد را در خود دارند ! و قطعا چشم را خیره میکند .

امیدوارم که خسته نشده باشید از خواندن مقاله چون این مقاله ادامه دار خواهد بود و سعی میکنیم هر آنچه در مورد صدف ها میدانیم را خدمت شما هم اطلاع دهیم تا بیش تر با صدف ها و جواهرات دریایی آشنا شوید.

وزن سبک !

از دیگر مزیت هایی که در بالا نیز مختصر به آن اشاره کردیم سبک بودن وزن آنها است ، به این مسئله خیلی توجه کنید بخصوص در خرید یک گوشواره ، هر چه وزن یک کار سبک تر باشد بهتر می توانید از آن استفاده کنید ضمن اینکه اگر سردرد های زیادی دارید و از گوشواره های سنگین استفاده میکنید حتما حتی یک بار هم شده از گوشواره های صدفی در هر اندازه ای اما سبک ! استفاده کنید علت بسیاری از سردرد های خانم ها اتصال و استفاده از گوشواره ای سنگین در مدت زمان طولانی می باشد که ساخت گوشواره های صدفی با توجه به دو ویژگی اصلی یعنی سبک بودن و تنوع طرح قطعا گزینه بهتری برای شما خواهد بود ! حالا همین سبک وزن بودن در انگشتر را تصور کنید قطعا یک انگشتر سبک و شیک کاربردی تر خواهد بود و انگشتان شما را نیز خسته نخواهد کرد حتی اگر انگشتر همیشه در دستان شما باشد ! و این قضیه در تمامی زیورآلات صدق می کند .

مقاوم نسبت به آب یا رطوبت ، مواد شوینده معمولی

خوب باید به یک مزیت دیگر زیورالات صدفی بپردازیم شاید برای شما هم این مسئله پیش اومده باشه که می خواهید با دوستان خود به استخر بروید و دوست دارید مثل همیشه شیک باشید و از یک زیور استفاده کنید که تحت تاثیر آب نباشه ! اگر از ما بپرسید زیورآلات صدفی را به شما پیشنهاد می دهیم . یکی از مزیت های زیورآلات صدفی چه به صورت خام و چه بصورتی ترکیبی با انواع متریال فلزی همین است یعنی عدم تاثیر پذیری نسبت به آب یا حتی مواد شوینده ساده ! مثل مایع ظرف شویی …. در حالیکه بسیاری از سنگ های گران قیمت در صورت برخورد آب و یا صابون به سرعت واکنش نشان می دهند و حتی از قیمت آن ها نیز به شدت کاسته می شود ! حال به نظر شما استفاده از زیورآلات صدفی نمیتواند یک امتیاز خوب و شیک و حتی با توجه به انتخاب شما یک زیور لوکس برای مهمانی ها و شرایط خاص شما باشد ؟!

مزین استفاده از جواهرات صدفی massia

فقط هنگام خرید با توجه به نوع محیط و اقلیمی که ساکن آن هستید باید به جنس متریال فلزی ترکیب شده با صدف توجه ویژه ای بکنید ( اگر جواهرات صدفی شما کلا از جنس صدف است و هیچ متریال فلزی ندارد که دیگر نیاز نیست نگران باشید ) بسیاری از متریال ها برای بعضی از اقلیم ها مناسب نیستند و باید جایگزینی نه لزوما گران تر اما بهتر برای متریال زیورآلات و جواهرات خود کنید .

و آخرین مورد هم یعنی خاص بودن و متفاوت بودن زیورآلات صدفی نسبت به دیگر زیورآلات موجود در ایران و حتی دیگر کشور ها است …. به اطرافیان خود و دوستانتان دقت کنید اکثر زیورآلات و جواهرات آنان از چه جنسی است ؟ آیا زیورآلات صدفی زیادی در جعبه جواهر آنان دیده اید ؟ بزارید اندکی شفاف تر بگوییم مغازه را جستجو کنید و یا از آنان سوال کنید قطعا از دو مغازه شاید یک نفر پاسخ مثبت دهد، به طور کلی زیورالات صدفی خیلی خیلی کم است و به این خاطر ماسیا را برندی کردیم تا این جای خالی را پر نماید . اما بر عکس فیروزه در همه جا یافت می شود ، کمتر فروشگاهی است که عقیق نداشته باشد !  به یاد داشته باشید شما از قدیمی ترین جواهر شناخته شده در دنیا اما به شکل امروزی استفاده می کنید ! برای اطلاعات بیش تر خواندن مقاله پیشینه جواهرات صدفی را به شما توصیه مینماییم . با بیان یک نکته کوتاه مقاله را تمام خواهیم کرد . در مجموعه ماسیا تمامی صدف ها اصل می باشد و مدل های بهینه سازی شده در مشخصات محصول جهت اطلاع رسانی مشتریان محترم درج می گردد . امیدواریم مقاله مزیت استفاده از جواهرات صدفی برای شما مفید بوده باشد مجموعه ماسیا اولین برند تولید کننده زیورآلات صدف در کشور بهترین ها را برای شما آرزومند است.

به پیج اینیستاگرام ماسیا بپیوندید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد