021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

هر هدیه یک داستانی دارد

هر هدیه یک داستانی دارد

هر هدیه یک داستانی دارد، هدیه دادن از دیرباز در میان ایرانیان رواج زیادی داشته است. در گذشته مسافران در سفر به شهر ها سوغات هر شهر را خریداری و برای هدیه دادن به اطرافیان خود در نظر می گرفته اند.

گاهی این هدایا برای تولد و مناسب های خاص است از جمله این مناسب های خاص می توان به عید ها، مراسم های شخصی و عمومی اشاره کرد.

فروشگاه ماسیا از اهمیت کادو و هدیه برای تک تک افراد به خوبی آگاه است و یکی از دلایل شروع فعالیت ما تولید جواهرات و زیورآلات خاص با قیمت های متنوع برای تامین نیاز مشتریان عزیز داخلی و خارجی ما بوده است.

هر هدیه یک داستانی دارد خرید آنلاین زیورآلات کادویی ماسیا

به اعتقاد ما هر هدیه یک داستانی دارد به طور مثال می خواهید برای دختر مورد علاقه خود یک هدیه بخرید یا  روز پدر برای پدر خود می خواهید هدیه بگیرید، روز مادر برای مادر خود هدیه مد نظر دارید، کادو تولد مد نظر دارید و غیره

جدید بودن هدیه یک داستان دارد

هر کدام از جمله های بالا یک داستان دارد و ما خوب می دانیم که شما دنبال رسیدن به یک هدف هستید یعنی رضایت خود و خوشحالی کسی که مایل هستید برای او هدیه شیک و خاص بخرید. ما اینجا هستیم تا به درستی به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تمامی افراد برای کادو دنبال یک کار باکیفیت، جدید و خاص هستند که همراه با بسته بندی خوب یا گزینه هایی برای بسته بندی خاص و متفاوت ارائه شود. در فروشگاه ماسیا اکسسوری های مردانه و زنانه ای ارائه خواهیم کرد که طرح هر کدام مثل اثر انگشت منحصربفرد مشتری و هرگز در هیچ نقطه ای از جهان قابل تکرار نخواهد بود و حتی خود ما نیز به عنوان پیشرو در صنعت ساخت جواهرات صدف در جهان نمی توانیم مجدد هر کار را تکرار کنیم و دلیل تنوع کارهای ما در سایت به همین نکته بر می گردد.

جدید بودن هدیه ایده آل ترین و بهترین گزینه برای انتخاب یک کادو خاص مردانه یا یک کادو خاص زنانه است. افراد از دیدن کالاهای جدید لذت می برند، جدیدترین مدل ماشین، جدیدترین مدل جواهرات، جدیدترین مدل مو، جدیدترین مدل گوشی و غیره همه می توانند ارزش یک کالا را جدا از ارزش مادی آن افزون کنند به خصوص اگر منحصربفرد و غیر قابل تکرار باشد.

کیفیت و بسته بندی برای یک هدیه خوب

نکته بعدی که از اهمیت بالاتری برخوردار است کیفیت و دوام است که با وجود کارت گارانتی به مدت ۲ سال بر روی تمامی زیورآلات و جواهرات ماسیا ضمانت خرید یک محصول باکیفیت را به خریدار خواهیم داد تا بدون نگرانی از کیفیت، جواهری شایسته اتنخاب کند.

در نهایت بسته بندی محصول نیز خیلی مهم است تا کادو شما شکیل تر دیده شود. اجازه بدید اهمیت کادو دادن را برای شما با یک مثال بیش تر شرح دهم. فکر کنید یک مرد با شخصیت با لباسی رسمی همراه با کروات روبرو شما قرار گرفته است ولی بو خوبی نمی دهد هر چقدر که این مرد آراسته باشد اما فایده ای ندارد بو می دهد!

وقتی شما هدیه می دهید اولین چیزی که قبل از هدیه شما دیده می شود بسته بندی است، این بسته بندی در ابتدا شاید کاغذ کادو باشد یا در مرحله دیگر جعبه آن انگشتر جواهر یا گردنبند جواهر و غیره باشد.

پس اهمیت جعبه و بسته بندی در دنیا امروز بخصوص برای کادو خیلی خیلی زیاد است چون اولین چیزی که مخاطب آن را مشاهده می کند بسته بندی است نه داخل بسته بندی، یک انگشتر نقره نباید داخل یک کیسه پلاستیکی عرضه گردد!

در این راستا کلیه محصولات ما فارق از قیمت دارای جعبه مخصوص هستند که از جنس مقوا مخصوص همراه با درج لوگو ماسیا بصورت یک برند حرفه ای ارائه می شود. در صورتیکه مشتری مایل به بسته بندی حرفه ای تری باشد جعبه های مخصوص جواهر ماسیا در زیر هر محصول به مشتری پیشنهاد می گردد که می تواند با سفارش آن اهمیت و ارزش خرید خود را چندین برابر کند. همچنین بسته بندی کادویی در صورت ذکر مشتری در قسمت توضیحات سفارش بصورت رایگان انجام خواهد شد.

جمله هر هدیه داستانی دارد را بارها با خود تکرار می کنیم چون به خوبی می دانیم هدیه شما یک داستان دارد …

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد