021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

پد معجزه گر

اگر بدنبال وسیله یا حتی روشی برای تمیز کردن بسیاری از زیورآلات خود می باشید و از روش هایی مثل جوشاندن در سرکه ، تمیز کردن با آب یا موارد دیگر خسته و کمی سردرگم شدید پد معجزه گر ماسیا را به شما توصیه میکنیم . این پد برای بسیاری از محصولات ماسیا به عنوان یک کادو در نظر گرفته شده است که مشتریان عزیز هنگام خرید محصولات ماسیا آنرا بصورت جداگانه تحویل خواهند گرفت .

اما کار و جنس این مد معجزه گر چیست ؟ چه نوع زیورآلاتی را تمیز میکند ؟ آیا جدا هم فروخته می شود ؟ از جمله سوالاتی هست که شاید خوانندگان این مقاله نیاز به پاسخ آن داشته باشند .

این پد از جنس نمد می باشد و آغشته به مواد مخصوصی می باشد که بصورت ترکیبی در بافت نمد نفوذ کرده است و به سختی دیده می شوند .

این پد مخصوص انواع زیورآلات را براق کرده و دقیقا مثل روز اول آنها را شفاف خواهد کرد از جمله این متریال می توان به برنج ، نقره ، مس و غیره اشاره داشت .

پد معجزه گر در گذشته بصورت ویژه همراه با محصولات صدفی ماسیا در پک مناسب به همراه محصول ارائه می گردید . اما با توجه به نیاز دیگر مشتریان و تقاضا تصمیم شد تا بصورت جدا در بسته بندی های شش عددی نیز ارائه گردد تا افراد بتوانند به آسانی زیورآلات خودشون را تمیز کنند حتی اگر محصول مد نظرشون را از ماسیا سفارش نداده باشند . ( فعلا برای تهیه این پک معجزه گر از طریق پشتیبانی با ما در تماس باشید )

اما مهمترین سوال این هست که چطور باید مصرف بشه ؟ این پد ها ابتدا نیاز به یک فعال گر دارند فعال گر این پد ها آب می باشد که می بایست توسط آبفشان یک بار روی پد اسپره شود و سطح مورد نظر روی نمد قرار داد و با حرکات سریع آن را تمیز نمود که برای درک بهتر با مراجعه به مقاله زیورآلات خودتو برق بنداز ! میتوانید روش استفاده از این پد را بصورت ویدئو مشاهده بفرمائید . با این تفاوت که فقط باید روش انجام و حرکات دست را آموزش ببینید و پد شما علاوه بر آغشته شدن به مواد شوینده و پودر های خاص فقط نیاز به اسپره آب دارد و نیاز نیست مرحله به مرحله آموزش ویدیوئی را پیش ببرید .

با ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی و دریایی همراه باشید بهترین ها را برای شما عزیزان آرزومندیم .

به اطلاع می رسانیم سفارشات ماه آبان به علت تعمیرات ساختمان در ماه آذر ارسال خواهد شد
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد