021 - 91 01 13 28
تهران - اندرزگو - سلیمانی - بن بست مینو

پرداخت درب منزل

راحت تر خرید کنید و راحت تر پرداخت کنید

پرداخت درب منزل یا cod که مخفف Cash On Delivery می باشد یکی از خدماتی است که فروشگاه های اینترنتی با همکاری شرکت های لجستیک ارائه می دهند تا اطمینان کامل مشتریان خود را بدست آورند. در این سیستم هزینه محصول هنگام تحویل درب منزل دریافت خواهد شد که در ادامه توضیحات بیش تری خواهیم داد

امکان پرداخت درب منزل خرید آنلاین زیورآلات ماسیا

در راستای ارتقا سطح کیفیت خدمات دهی ماسیا، اولین برند تولید کننده زیورآلات صدفی و جواهرات صدف نیز از سیستم پرداخت در محل برای مشتریان خود استفاده می نماید. این روش پرداختی خدمت رسانی را برای تمامی شهرها و روستاها امکان پذیر است و مشتریانی که قصد دارند بعد از دریافت سفارشات خود هزینه آنرا به مامور پست پرداخت کنند، می توانند از این روش استفاده کنند.

سوالات متداول در مورد پرداخت درب منزل

آیا هزینه ارسال سفارشات پرداخت در محل رایگان هست؟

بله سفارش پرداخت در محل نیز همانند پرداخت آنلاین بصورت رایگان ارسال می شود و نیازی به پرداخت هزینه ارسال توسط گیرنده وجود ندارد.

برای پرداخت در محل در وب سایت شما از چه روشی ارسال می گردد؟

با توجه به قرارداد فروشگاه ماسیا با شرکت ملی پست، تمام سفارشات پستی بصورت هر ۲۴ ساعت کاری تحویل شرکت ملی پست می گردد.

اگر پرداخت آنلاین داشته باشم مزیتی دارد؟

بله برای پرداخت های آنلاین فارق از اینکه تهران هستید یا شهرستان سفارش شما در ساعت اداری همان روز ( کمتر از ۲۴ ساعت کاری ) تحویل پست خصوصی تیپاکس خواهد شد مشروط بر اینکه آدرس شما تحت پوشش شبکه توزیع پست خصوصی تیپاکس باشد.

شهرستان ها هم پرداخت در محل دارید؟

بله. پرداخت در محل برای تمامی شهرها و شهرستان و حتی مناطق غیر شهری امکان پذیر است

هزینه در محل به چه صورت پرداخت می شود ؟

بعد از ثبت سفارش، سفارش شما با بسته بندی مخصوص پستی از طرف ماسیا تحویل واحد تجارت الکترونیک شرکت ملی پست خواهد شد و بعد از انجام پروسه های شرکت ملی پست تحویل نزدیک ترین واحد پستی شما خواهد شد تا مامورشرکت پست تحویل شما بدهد.

هنگام تحویل می توانید با استفاده از کارت خوان یا پول نقد وجه درج شده روی بسته پستی را به مامور شرکت پست پرداخت کنید و سفارش خود را تحویل بگیرید. لازم به اشاره است حداقل مقدور سعی بفرمائید از کارت خوان استفاده کنید و از دادن پول نقد به مامور پست پرهیز کنید.

به اینستاگرام ماسیا بپیونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین اخبار و تخفیفات فروشگاه زیورآلات صدفی ماسیا با خبر شوید