پرداخت درب منزل

راحت تر خرید کنید و راحت تر پرداخت کنید

پرداخت درب منزل یا cod که مخفف Cash On Delivery می باشد یکی از خدماتی است که فروشگاه های اینترنتی با همکاری شرکت های پستی یا پیک ارائه می دهند تا اطمینان کامل مشتریان خود را بدست آورند . در این سیستم هزینه محصول هنگام تحویل درب منزل پرداخت خواهد شد که در ادامه توضیحات بیش تری خواهیم داد .

پرداخت درب منزل - خرید زیورآلات صدف و خرید جواهرات صدف

در راستای ارتقا سطح کیفیت خدمات دهی ، ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی و جواهرات صدف نیز از سیستم cod برای مشتریان خود استفاده می نماید لذا تمامی مشتریان عزیز در سراسر کشور می توانند از طریق وب سایت رسمی ما که اکنون در حال مطالعه آن می باشید سفارش خود را ثبت نمایند و هنگام پرداخت ، گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایند و کد پیگیری نهایی خود را دریافت کنند . بعد از ثبت موفق سفارش طی حداقل ۲۴ تا حداقل ۷۲ ساعت کاری سفارش خود را درب منزل یا محل کار تحویل خواهند گرفت و می توانند در زمان تحویل سفارش پرداخت خود را به مامور پستی تحویل دهند .

سوالات متداول در مورد پرداخت درب منزل

تفاوت پرداخت در محل با پرداخت آنلاین در وب سایت شما چیست ؟

از نظر زمانی پروسه پردازش پرداخت در محل ممکن است کمی طول بکشد لذا باید یادوری کنیم که زمان آن تحت تاثیر شرکت پستی می باشد و ماسیا هیچ گونه تاثیری در آن ندارد و از نظر هزینه نیز کلیه هزینه های ارسال بر عهده ماسیا می باشد و هزینه ای از مشتری تحت عنوان هزینه ارسال در هیچ روش پرداختی اخذ نمی گردد .

اگر پرداخت آنلاین داشته باشم مزیتی دارد ؟

بله در صورت پرداخت آنلاین و اینترنتی یک هدیه از طرف ماسیا به سفارش شما اضافه خواهد شد و پردازش سفارش شما در روند پستی سریع تر انجام خواهد شد .

شهرستان ها هم پرداخت در محل دارید ؟

بله در سراسر کشور این امکان فراهم شده است که مشتریان بتوانند هزینه سفارش خود را در محل کار و یا در محل سکونت خود پرداخت نمائید .

هزینه در محل به چه صورت پرداخت می شود ؟

خریدار هزینه خود را می تواند توسط دستگاه کارت خوان مامور پست و همچنین نقدا به مامور پست در همان لحظه پرداخت کند .

به اینستاگرام ماسیا بپیونید

ماسیا

ماسیا اولین برند تولید کننده زیورآلات صدفی در ایران می باشد

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق این سایت متعلق به ماسیا می باشد