021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

کد تخفیف برای اولین خرید

اگر در حال اولین خرید خود از فروشگاه ماسیا برند تولید کننده جواهرات صدف هستید فقط کافیه با استفاده از کد تخفیف اعلام شده در این قسمت و درج آن در مرحله تسویه حساب، در کنار ارسال رایگان اکسپرس رایگان و سریع به سراسر کشور ۱۰ هزار تومان هم تخفیف بگیرید.

کد تخفیف برای اولین خرید

برای کلیه محصولات ماسیا می توانید از کد تخفیف زیر استفاده بفرمائید

massia

دقت بفرمائید که حتما باید با حروف کوچک کد تخفیف را در محل اعمال کد، وارد نمائید تا به درستی از ۱۰ هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید فروشگاه زیورآلات صدف ماسیا برخودار شوید و سیستم کد را قبول کند

به یاد داشته باشید اگر برای دومین بار یا چندمین بار است که از فروشگاه ماسیا خرید می کنید امکان استفاده از این کد تخفیف وجود ندارد و این اطمینان را به شما خواهیم داد که در قرعه کشی ویژه باشگاه مشتریان ما شرکت خواهید کرد برای این منظور حتما می بایست صفحه ایستاگرام ماسیا را فالو بفرمائید. از میان مشتریان گذشته که چندین بار ثبت سفارش داشته اند و صفحه ما هم فالو کرده اند هر ماه قرعه کشی خواهیم کرد و از میان افرادی به قید قرعه هدیه ای از فروشگاه تقدیم آنان خواهیم کرد.

پس اگر خرید اول شما است از کد تخفیف بالا ( massia ) استفاده کنید و اگر خرید دوم یا سوم و چهارم شما است بعد از خرید حتما با ورود به اینستاگرام صفحه جواهری ماسیا را فالو کنید و منتظر قرعه کشی ماهانه ماسیا باشد. لذت سورپرایز شدن و جایزه بردن آخر ماه را تجربه کنید!

جوایز ما شامل هدایای نقدی، اشتراک فیلیمو، فیلم نت، بسته اینترنت رایگان و محصولات مردانه و زنانه فروشگاه است که برای مشتریان عزیزمان درنظرگرفته ایم. به یاد داشته باشید ماسیا اولین برند تولید کننده زیورآلات صدف و جواهرات صدف همواره به یاد مشتریان خود است. بهترین ها را برای شما آرزومندیم.

جواهرات لوکس منحصر بفرد و غیر قابل تکرار
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد