گردنبند زنانه چی خوبه؟

گردنبند زنانه چی خوبه؟

گردنبند زنانه چی خوبه؟ سوالی که خیلی از آقایان و جوانان از ما می پرسند این است که گردنبند زنانه چی خوبه؟ یا گردنبند زنانه خوب چی دارید؟ چی بخرم؟ این پرسش ها بیش ترین پرسش های تکرار شده از طرف آقایان در مشاوره های تلفنی ما هستند که طی ماه ها آنالیز به آن رسیده ایم لذا امروز در این مقاله می خواهیم به صورت کلی به این سوال پاسخ بدهیم تا آقایان بهتر بتوانند برای خانم ها خرید کنند.

تجربه سال ها کار ما نشان داده است تمامی افراد فارق از جنسیت دوست دارند محصولی را بخرند که تک باشد و دیگران آنرا نداشته باشند به عبارتی کلکسیونی و خاص باشد یا حتی به صورت سفارشی برای آن شخص ساخته شود. با کمی تحقیق در گوگل و کلمات جستجو شده متوجه خواهید شد که بیش ترین کلمات ثبت شده در گوگل شامل گردنبند خاص، گردنبند منحصربفرد و غیره است.

از دیدگاه روانشانسی در هر جامعه انسان های بیشماری وجود دارند که دوست دارند شبیه شخص دیگری باشند به طور مثال شاید در جمع دوستان و خانواده خود افرادی را در ذهن داشته باشید که دوست دارند شبیه شما باشند. خوب این حرکت و رفتار برای یک شخص لذت بخش و برای دیگری بسیار سخت است.

به خاطر همین اکثر بازیگران از زیورآلات سفارشی طراحی شده استفاده می کنند . فکر کنید یک ساعت مردانه خریدید و این ساعت را در پشت ویترین هر مغازه ای با قیمت های متفاوت مشاهده می کنید. چه احساسی خواهید داشت؟

از این رو بسیاری از خانم ها و دختران دوست دارند وسایل منحصربفرد خود را داشته باشند. وقتی کاری منحصربفرد است یعنی ارزش بیش تری دارد و جایگاه مصرف کننده را نیز به مراتب بالا می برد.

گردنبند زنانه منحصربفرد بودنش خوبه

اولین گزینه ای که توصیه می کنیم در خرید زیورآلات به آن دقت کنید آن است که حداقل طرح زیورآلات تکراری نباشد و با یک جستجو ساده در اینترنت نتوان قیمت و مشخصات همان مدل را متوجه شد. این یک گزینه جذاب و مرموز برای خانم ها بشمار می رود.

منحصربفرد بودن وسایل یک خانم بدون شک به افزایش اعتماد بنفس آن خانم کمک زیادی خواهد کرد. پس دومین مسئله برای خرید گردنبند می تواند گزینه منحصربفرد بودن آن گردنبند و یا محصول باشد. حال که صحبت از منحصربفرد بودن شد اجازه بدهید خیلی دوستانه مثل یک برادر در مورد محصولات زنانه ماسیا اولین برند تولید کننده جواهرات و زیورآلات صدفی در ایران با شما صحبت کنم .

گردنبند صدف های صدفی تولید شده ماسیا یک محصول کاملا جدید است که با بکار گیری انواع صدف های کلکسیونی و خاص دریایی توسط این مجموعه ساخته می شود و یکی از مزیت های اصلی کار ما طرح منحصربفرد ما است. بدین معنی که طرح هر نگین مثل اثر انگشت متعلق به خریدار است و هرگز قابل تکرار نخواهد بود.

اگر به مطالب فوق دقت کرده باشید یک نکته دیگر نیز به شما معرفی کرده ایم یعنی جدید بودن، تمام انسان ها فارق از جنسیت جدید بودن را می پسندند. ناخودآگاه انسان ها به سمت جدید بودن میل می کند. آیا شده یک مدل کفش را دوبار بخرید؟ یا یک مدل کت و شلوار را دوبار در یک فاصله زمانی بخرید؟ شاید غیر ممکن نباشد اما درصد این نوع خرید بسیار پایین است.

گردنبند زنانه جدید بودنش هم خوبه

خانم ها عاشق محصولات جدید هستند. در ادامه توجه شما را یک مدل گردنبند زنانه تولید شده توسط ماسیا جلب می کنیم و ویژگی های آنرا بیان می کنیم. (اگر مایل به ثبت سفارش این گردنبند هستید و یا مدل های مشابه آن کافیه روی هستگ #گردنبند صدف ضربه بزنید تا تمامی گردنبند های صدفی با متریال های مختلف ما را مشاهده کنید)

گردنبند دخترانه با نگین صدفی مدل کینگ
گردنبند نقره نگین صدف اصل

به این گردنبند صدفی خوب دقت کنید. آیا تاکنون مشابه این مدل را دیده اید؟ اگر برای اولین بار است که به وب سایت ما سر می زنید یا از فروشگاه های منتخب ما در سراسر کشور دیدن نکرده اید احتمالا این مدل کار برای شما جدید است و اگر همین مدل را به یک خانم هدیه دهید برای او نیز جدید خواهد بود!

آیا می دانستید طرح صدف بکار رفته در این محصول منحصربفرد خریدار و غیر قابل تکرار است، یعنی طرح صدف بکار رفته در محصول مثل اثر انگشت متعلق به خریدار است و هرگز قابل تکرار نیست. بدون شک منحصربفرد بودن بهترین هدیه برای یک خانم است. البته باید کمی زحمت بکشید و به او بگویید که طرح این صدف منحصربفرد او و غیر قابل تکرار است چون برای او این گردنبند جدید است. البته ساخت یک کار سفارشی نیز کمتر از منحصربفرد بودن طرح نیست. مثلا به او بگویید که این کار را بصورت سفارشی دادم تا برای شما بسازند!

پس با نکات ابتدایی خرید یک گردنبند برای یک خانم آشنا شده اید که باید حداقل المقدور زیاد تکراری نباشد یا حتی بهتر است حداقل برای او جدید باشد. اگر منحصربفرد او باشد که بسیار عالی است و به اصطلاح گل کاشته اید.

سن خانم ها و گردنبند

گردنبند سارک مدل پلنگی زنانه - گردنبند زنانه چی خوبه
زیورآلات صدفی زنانه مدل سارک

به این نکته دقت کنید که سن خانم چقدر است! تحقیقات نشان داده است زنان بالای ۴۰ سال بخصوص اگر بچه داشته باشند به گردنبند هایی با پلاک درشت علاقه مند هستند و برعکس دختران و زنان زیر ۳۵ سال بیش تر به کارهای ظریف، فانتزی و غیره علاقه مند هستند.

اما قیمت بالای یک گردنبند نشان از ارزش بیش تر آن است و ضمن اینکه یک سرمایه هم محسوب می گردد و خانم ها بر خلاف آقایان برای پول ارزش بیش تری قائل هستند و کاملا ارزش یک گردنبند نقره گران قیمت را درک می کنند و بی تفاوت از کنار آن رد نمی شوند.

اما شرایط زندگی بالا و پایین دارد و امکان دارد در موقعیتی نباشید که بتوانید طلا یا نقره بخرید. در این زمان جدید بودن و منحصربفرد بودن بیش تر اهمیت دارد. یک گردنبند جدید می تواند جایگزین یک گردنبند طلا باشد.

یا حتی یک گردنبند طلا یا نقره جدید بهتر از طرح های تکراری موجود در بازار است. مورد بعدی اطلاعات شما است و آنچه که می خرید.

 به یاد داشته باشید هر چقدر یک گردنبند زیبا و منحصربفرد باشد اما اگر از جنس خوب ساخته نشده باشد فایده ای نخواهد داشت. اگر می دانید همسر شما، مادر شما یا حتی دوست دختر شما نسبت به متریال های متفرقه حساسیت دارد حتما باید از متزیال های استیل، آبکاری طلا، طلا روس، نقره و غیره استفاده کنید تا در بازه زمانی طولانی بتوان از آن استفاده کرد.

بسته بندی عالی

در کلام آخر بسته بندی محصول است ما همیشه روی بسته بندی محصولات خود بیش از اندازه حساس هستیم. در کار فروش و بیزینس بخصوص مدل حضوری و فروشگاهی وقتی مشتری وارد فروشگاه می شود فروشنده چند ثانیه وقت دارد که محصول را به مشتری معرفی کند و توجه او را جلب کند.

برای هدیه نیز شما فقط چند ثانیه وقت دارید تا نگاه اول ذهن یک خانم را به هدیه ای که برایش تهیه کرده اید جلب کنید و این نگاه در درجه اول به بسته بندی محصول می افتد. همیشه بیش ترین پول را برای بسته بندی خرج کنید! اگر طلا هم باشد در جعبه ای نامناسب از بدلیجات هم کم ارزش تر نشان می دهد.

ما با توجه به اینکه برند هستیم از سه مدل جعبه در کارهای خود استفاده می کنیم. در هر سه مدل اسم برند روی جعبه درج شده است و دارای بسته بندی مخصوصی هستیم. این جعبه ها شامل جعبه کلاسیک ماسیا همراه با بسته بندی ویژه، جعبه کادویی ماسیا و در نهایت جعبه های جواهر ماسیا ویژه محصولات نقره است.

اگر موارد فوق ذکر را رعایت کنید بدون شک می توانید نظر یک خانم را جلب کنید یا ارزش بودن او را با یک هدیه خاص،  بیش از پیش به او یادآوری کنید. امیدواریم که مقاله گردنبند زنانه چی خوبه برای شما مفید بوده باشد. فروشگاه ماسیا اولین تولید کننده جواهرات صدف و زیورآلات صدف در ایران بهترین ها را برای شما آرزومند است. در ادامه توجه شما را به برخی محصولات این گروه تولیدی جلب می کنیم.

به پیج اینستاگرام ماسیا بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه رکاب فارسی را در گوگل جستجو کنید. در این فروشگاه انواع پایه انگشتر ها را میتوانید سفارش دهید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار ماسیا اطلاع پیدا خواهید کرد