021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه زیورآلات صدفی

ضمانت بازگشت وجه ؛ رضایت در خرید یکی از اولویت های مشتری مداری است ، در این راستا ماسیا می کوشد محصولات با بالاترین کیفیت و در بسته بندی مناسب تحویل مشتریان عزیز گردد . اما با وجود این ممکن است مشتریان محترم بعد از خرید و دریافت محصول به هر دلیلی نیاز به مرجوعی کالا و دریافت وجه پرداختی داشته باشند که این امکان فرهم گردیده است و طبق شرایط زیر بازگشت کالا و پرداخت هزینه محصول به مشتری امکان پذیر می باشد . لذا توصیه میگردد با دقت شرایط را مطالعه بفرمائید .

قوانین کلی

⭐️ کلیه زیورآلات که دارای نماد فوق ( ضمانت بازگشت وجه ) هستند و از وب سایت رسمی ماسیا به نشانی ( www.massia.ir ) خریداری شده شامل این ضمانت است.

⭐️ در صورتیکه مشتری از خدمات پرداخت در محل ماسیا هنگام ثبت سفارش استفاده کرده باشد به جهت فرآیند های مالی و اداری شرکت ملی پست می بایست تا تسویه پست با ماسیا در انتظار باشد. به محض تسویه هزینه پرداختی مشتری عودت خواهد شد.

⭐️ به اطلاع می رسانیم امکان مرجوعی زمانی فراهم می گردد که محصول دریافتی، فاکتور صادره توسط ماسیا همچنین جعبه و بسته بندی آن یا اقلام داخل سفارش شما تحت عنوان های مختلف کاملا سالم به دست ماسیا رسیده باشد

⭐️ بعد از دریافت کالا توسط ماسیا فرآیند تسویه با مشتری آغاز می گردد

قوانین ضمانت بازگشت وجه جهت عودت کالاهای بدون نقص فنی

⭐️ امکان مرجوعی کالاهای سالم و بدون نقص فنی با توجه به زمان رسیدن مرسوله پستی به دست خریدار که در شرکت ملی پست اعلام می گردد حداکثر طی ۲۴ ساعت امکان پذیر خواهد بود. ( مشروط به اینکه بعد از دریافت کالا توسط مشتری به پشتیبانی ماسیا طی ۱۲ ساعت جهت مرجوعی اطلاع رسانی گردد )

⭐️ هزینه ارسال پستی یا مرجوعی کالا سالم و بدون نقص فنی به عهده خریدار است که می بایست توسط پست دولتی ( پیشتاز ) بعد از هماهنگی قبلی با پشتیبانی به آدرس روی محصول ارسال گردد و کد رهگیری پستی نیز در اختیار پشتیبانی ماسیا قرار گیرد. ( در صورت عدم هماهنگی و ارائه کد رهگیری پست بسته مرجوعی تحویل گرفته نخواهد شد و ماسیا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت )

⭐️ فرآیند تسویه کلیه محصولاتی که بدون نقص فنی و با دلایل متفرقه مرجوع می گردند بعد از کسر هزینه ضرر و زیان ماسیا که شامل هزینه ارسال پستی از طرف ماسیا و صدور فاکتور است به مشتری عودت خواهد شد

قوانین ضمانت بازگشت وجه جهت عودت کالاهای دارای نقص فنی

⭐️ به اطلاع می رسانیم در صورتیکه کالایی که دریافت کردید دارای نقص فنی مثل شکستگی صدف، پارگی زنجیر، خوردگی، فرورفتگی غیر طبیعی براثر ضربه باشد هزینه مرجوع به عهده ماسیا است و هزینه شما به طور کامل برگشت داده خواهد شد لازم به ذکر است ویژگی و خصوصیات طبیعی فلزات یا صدف ها نقص فنی محسوب نمی گردد.

⭐️ در صورتیکه بدن شما نسبت به هر یک از فلزات بکار رفته در زیورآلات حساس باشد نقص فنی از کالا محسوب نمی گردد و مرجوعی کالا طبق قوانین مندرج امکان پذیر خواهد بود

⭐️ جهت برگشت کالاهای دارای نقص فنی مشتری محترم ابتدا باید مستندات خود را به پشتیبانی ماسیا از طریق چت آنلاین یا شماره تماس موجود اعلام کند سپس راهنمایی لازم توسط همکاران برای مرجوعی کالا انجام خواهد شد

ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی و دریایی بهترین ها را برای شما آرزومند است