ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه زیورآلات صدفی

ضمانت بازگشت وجه ؛ رضایت در خرید یکی از اولویت های مشتری مداری است ، در این راستا ماسیا می کوشد محصولات با بالاترین کیفیت و در بسته بندی مناسب تحویل مشتریان عزیز گردد . اما با وجود این ممکن است مشتریان محترم بعد از خرید و دریافت محصول به هر دلیلی نیاز به مرجوعی کالا و دریافت وجه پرداختی داشته باشند که این امکان فرهم گردیده است و طبق شرایط زیر بازگشت کالا و پرداخت هزینه محصول به مشتری امکان پذیر می باشد . لذا توصیه میگردد با دقت شرایط را مطالعه بفرمائید .

قوانین

⭐️ امکان مرجوعی کالا با توجه به زمان رسیدن مرسوله پستی به دست خریدار که در شرکت پست اعلام می گردد حداکثر طی ۲۴ ساعت امکان پذیر خواهد بود . ( مشروط به اینکه بعد از تحویل محصول طی ۱۲ ساعت به پشتیبانی اعلام گردد )

⭐️ کلیه محصولات که دارای نماد فوق ( ضمانت بازگشت وجه ) هستند و از وب سایت رسمی ماسیا ( وب سایتی که اکنون در حال مطالعه آن می باشید ) خریداری شده شامل این ضمانت می باشند .

⭐️ هر گونه هزینه مرجوعی کالا به عهده خریدار می باشد که می بایست توسط پست دولتی ( پیشتاز ) بعد از هماهنگی قبلی با پشتیبانی به آدرس روی محصول ارسال گردد و کد رهگیری پستی نیز در اختیار پشتیبانی ماسیا قرار گیرد . ( در صورت عدم هماهنگی بسته مرجوعی تحویل گرفته نخواهد شد و ماسیا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت )

⭐️ بعد از مرجوعی کالا و تحویل به ماسیا ۲۵ هزار تومان از مبلغ خرید شما به عنوان ضرر و زیان مجموعه ( حاصل از هزینه ارسال ) کسر می گردد و مابقی پول خریدار حداکثر طی ۲ روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد .

⭐️ امکان مرجوعی زمانی فراهم میگردد که محصول دریافتی ، فاکتور صادره توسط ماسیا همچنین جعبه و بسته بندی آن کاملا سالم باشد .

ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی و دریایی بهترین ها را برای شما آرزومند است

به اینستاگرام ماسیا بپیوندید . . .

تمامی حقوق این سایت متعلق به ماسیا می باشد