021 - 91 01 13 28
تهران - بلوار اندرزگو - سلیمانی - پلاک 5

فروش عمده

فروش عمده

فروش عمده، امروزه یکی از دلایل اصلی فروش بیش تر و کسب درآمد بالا ایجاد و داشتن زیورآلات جدید برای عرضه به مشتریان می باشد. مشتریان به صورت ناخودآگاه از زیورآلات تکراری خسته شده اند و هر آن چه جدید باشد یا با یک بسته بندی جدید ارائه گردد را بصورت خودآگاه و ناخودآگاه دوست دارند.

فروشندگان فروشگاه ها، پیج های اینستاگرامی و غیره می توانند برای تامین جنس از بخش فروش عمده زیورالات و جواهرات صدف ماسیا دیدن کنند.

فروش عمده

قابل ذکر است فروش زیورآلات عمده تحت عنوان مدل های پیش ساخته و مدل های سفارشی تقدیم مشتریان و فروشگاه ها می گردد . منظور از مدل های پیش ساخته مدل هایی است که آماده تحویل به مشتری هستند و در مدل های سفارشی نمونه خام انگشتر ها و گردنبند ها بصورت یک فایل پی دی اف از همین قسمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا می توانید مدل ها و صدف های آنها را به سلیقه خود انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

با توجه به تقاضا ماه سفارش شما آماده و تقدیم شما می گردد که برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت کد رمز عبور میتوانید به قسمت پشتیبانی مراجعه بفرمائید. اگر شما هم می خواهید در کنار زیورآلات خودتان زیورآلات و جواهرات متفاوتی بفروشید و کسب و کارتون متفاوت و خاص تر از بقیه رقبا باشه! حتما با ما در ارتباط باشید. امروزه دیگر نیازی به فروشگاه های حضوری نیست و داشتن یک پیج نیز می تواند درآمدزا باشد.

برای مشاهده و دانلود مدل های سفارشی کلیک کنید ( حتما رمز عبور تهیه بفرمائید )