021 - 91 01 13 28
تهران - اندرزگو - سلیمانی - بن بست مینو

فروش عمده

فروش عمده

فروش عمده ، امروزه یکی از دلایل اصلی فروش بیش تر و کسب درآمد بالا ایجاد و داشتن زیورآلات جدید برای عرضه به مشتریان می باشد. مشتریان به صورت ناخودآگاه از زیورآلات تکراری خسته شده اند و هر آن چه جدید باشد یا با یک بسته بندی جدید ارائه گردد را بصورت خودآگاه و ناخودآگاه دوست دارند. از این رو در وب سایت ماسیا اولین تولید کننده زیورآلات و جواهرات صدفی بخشی تحت عنوان فروش عمده قرار داده ایم که فروشندگان اینترنتی، اینستاگرامی و یا سایر فروشندگان می توانند با مراجعه به این قسمت آموزش لازم جهت ثبت سفارش عمده را دیده و نسبت به ثبت سفارش خود در ماسیا برند تولید کننده زیورآلات صدفی اقدام نمایند.

فروش عمده

قابل ذکر است فروش زیورآلات عمده تحت عنوان مدل های پیش ساخته و مدل های سفارشی تقدیم مشتریان و فروشگاه ها می گردد . منظور از مدل های پیش ساخته مدل هایی است که آماده تحویل به مشتری هستند و در مدل های سفارشی نمونه خام انگشتر ها و گردنبند ها بصورت یک فایل پی دی اف از همین قسمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت لذا می توانید مدل ها و صدف های آنها را به سلیقه خود انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

با توجه به تقاضا ماه سفارش شما آماده و تقدیم شما می گردد که برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت کد رمز عبور میتوانید به قسمت پشتیبانی مراجعه بفرمائید. اگر شما هم می خواهید در کنار زیورآلات خودتان زیورآلات و جواهرات متفاوتی بفروشید و کسب و کارتون متفاوت و خاص تر از بقیه رقبا باشه! حتما با ما در ارتباط باشید. امروزه دیگر نیازی به فروشگاه های حضوری نیست و داشتن یک پیج نیز می تواند درآمدزا باشد.

برای مشاهده و دانلود مدل های سفارشی کلیک کنید ( حتما رمز عبور تهیه بفرمائید )

اگر دوست دارید بدانید جواهرات صدفی چه جایگاهی در جهان دارند اینجا کلیک کنید

10 هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین اخبار و تخفیفات فروشگاه زیورآلات صدفی ماسیا با خبر شوید