021 - 91 01 13 28
تهران - اندرزگو - سلیمانی - بن بست مینو

پرداخت درب منزل

راحت تر خرید کنید و راحت تر پرداخت کنید

پرداخت درب منزل یا cod که مخفف Cash On Delivery می باشد یکی از خدماتی است که فروشگاه های اینترنتی با همکاری شرکت های لجستیک ارائه می دهند تا اطمینان کامل مشتریان خود را بدست آورند. در این سیستم هزینه محصول هنگام تحویل درب منزل دریافت خواهد شد که در ادامه توضیحات بیش تری خواهیم داد

در راستای ارتقا سطح کیفیت خدمات دهی ماسیا، اولین برند تولید کننده زیورآلات صدفی و جواهرات صدف نیز از سیستم پرداخت در محل برای مشتریان خود استفاده می نماید. این روش پرداختی خدمت رسانی را برای تمامی شهرها و روستاها امکان پذیر است و مشتریانی که قصد دارند بعد از دریافت سفارشات خود هزینه آنرا به مامور پست پرداخت کنند، می توانند از این روش استفاده کنند.

سوالات متداول در مورد پرداخت درب منزل

آیا هزینه ارسال سفارشات پرداخت در محل رایگان هست؟

بله سفارش پرداخت در محل نیز همانند پرداخت آنلاین بصورت رایگان ارسال می شود و نیازی به پرداخت هزینه ارسال توسط گیرنده وجود ندارد.

پرداخت در محل در وب سایت شما چگونه است؟

با توجه به توافق فروشگاه ماسیابا شرکت ملی پست، مامور جمع آور پست هفته ای ۲ مرتبه اجناس پرداخت در محل را از ما تحویل می گیرد لذا در روش پرداخت در محل امکان تاخیر در ارسال ها وجود دارد و در این روش ارسالی سفارشات تحت عنوان پیشتاز برای مشتریان عزیزمان ارسال می گردد که پروسه زمانی تحویل آن به شما تحت کنترل شرکت ملی پست است.

اگر پرداخت آنلاین داشته باشم مزیتی دارد؟

بله برای پرداخت های آنلاین فارق از اینکه تهران هستید یا شهرستان همان روز، سفارش شما تحویل پست خصوصی می گردد و فرآیند ارسال آن توسط پست خصوصی ۲۴ تا نهایت ۷۲ ساعت کاری در دورترین نقاط ایران انجام پذیر است. به طور مثال ارسال های اصفهان ۲۴ ساعت کاری به دست مشتری رسیده است یا ارسال برای اردبیل ۲۴ ساعت کاری به دست مشتری رسیده است که تصاویر ارسالی ها را می توانید از بخش رسید سفارشات ارسالی مشاهده بفرمائید. سرعت انجام ارسال بدون تردید در پرداخت آنلاین بسیار بالاتر است چرا که ما به سرعت تحویل پست خصوصی خواهیم داد و پست خصوصی هم با سرعت بیش تر نسبت به پست ملی خدمت رسانی می کند.

شهرستان ها هم پرداخت در محل دارید؟

بله. پرداخت در محل فقط برای تمامی استان ها و روستا ها امکان پذیر است

هزینه در محل به چه صورت پرداخت می شود ؟

بعد از ثبت سفارش، محصول یا محصولات انتخابی شما بعد از انجام اماده سازی و بسته بندی پست طی روز های مشخص توسط فروشگاه تحویل مامور جمع آوری شرکت ملی پست می گردد و بعد از انجام پروسه های شرکت ملی پست تحویل نزدیک ترین واحد پستی شما خواهد شد تا مامور پست تحویل شما بدهد. هنگام تحویل می توانید با استفاده از کارت خوان یا پول نقد وجه درج شده روی بسته پستی که طبق خرید شما درج شده است را به مامور شرکت پست پرداخت کنید و سفارش خود را تحویل بگیرید. لازم به توضیح است حداقل مقدور سعی بفرمائید از کارت خوان استفاده بفرمائید از دادن پول نقد به مامور پست پرهیز کنید.

امکان پرداخت درب منزل برای شهر تهران زیورآلات صدف ماسیا

به اینستاگرام ماسیا بپیونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین اخبار و تخفیفات فروشگاه زیورآلات صدفی ماسیا با خبر شوید