021 - 91 01 13 28
تهران - اندرزگو - سلیمانی - بن بست مینو

گارانتی ماسیا

در مجموعه ماسیا کلیه زیورآلات صدفی و جواهرات صدفی با توجه به ارزش آنها بویژه ارزش صدفی که برای ساخت محصول بکار گرفته شده است شامل گارانتی می باشند.

لذا ماسیا به منظور بالا بردن اطمینان مشتریان عزیز از خرید خود طیف وسیع و متفاوتی را از گارانتی برای محصولات خود تعیین کرده است که بیش ترین آنها شامل ۲ سال یا به عبارتی ۷۳۰ روز می باشد اما به جرات میتوان گفت که محصولات صدفی مقاومت بسیار بالایی نسبت به بسیاری از سنگ های نیمه قیمتی دارند.

از ویژگی های اصلی صدف ها میتوان به مقاومت بالا نسبت به سرما ، تاحدودی گرما ، تعرق بدن ، رطوبت هوا ، آب و مواد شوینده  ساده و حتی تا میزان اندکی عطر یا اسپره ها اشاره کرد. .

لذا با این اطمینان مجموعه ما این مسئولیت بزرگ را بر عهده گرفته است تا محصولاتمان هر کدام دارای گارانتی منحصر بفردی باشند تا بتوانیم اطمینان مشتریان عزیزمان را بیش از پیش جلب نماییم

. گارانتی محصولات صدفی ماسیا به شرح زیر می باشد :

گارانتی (SHELL) »

گارانتی ۲ ساله شل شامل تمامی خدمات به مدت دو سال از تاریخ خرید برای صدف بکار برده در اکسسوری می باشد که شامل موارد زیر می گردد :

  1. تغییر رنگ طبیعی صدف به مرور زمان ، بدون دخالت عوامل مستقیم انسانی ( عدم درخشندگی یا از بین رفتن بافت آن )
  2. ترک طبیعی صدف به مرور زمان ، بدون دخالت عوامل مستقیم انسانی ( ضربه یا برخورد اشیا سخت )

لازم بذکر است اگر صدف خریداری شده توسط مشتری عزیز شامل موارد فوق گردد پس از تایید کارشناس ، صدف آن به طور کامل تعویض می گردد ! همچنین در صورت تمایل کلیه خدمات با توجه به آسیب وارد شده به زیور شما که شامل گارانتی فوق نمی گردد با ۶۰ درصد تخفیف انجام خواهد گرفت که مستلزم نگه داری فاکتور خرید توسط خریدار می باشد .

گارانتی ((ZANJIR)) »

گارانتی ۶ ماه زنجیر شامل تمامی خدمات به مدت ۶ ماه از تاریخ خرید برای زنجیر بکار رفته در اکسسوری می باشد که شامل موارد زیر می گردد :

  1. تغییر رنگ طبیعی زنجیر به مرور زمان
  2. پارگی در زنجیر یا عدم کارکرد قفل که تحت تاثیر از عوامل انسانی نباشد .

لازم بذکر است اگر زنجیر خریداری شده توسط مشتری عزیز شامل موارد فوق گردد پس از تایید کارشناس به طور کامل تعویض یا با توجه به نوع خرابی تعمیر می گردد همچنین در صورت تمایل کلیه خدمات با توجه به آسیب وارد شده که شامل گارانتی فوق نمی گردد با ۵۰ درصد تخفیف انجام خواهد گرفت که مستلزم نگه داری فاکتور خرید و ارائه توسط خریدار می باشد .

حتما هنگام خرید توضیحات ارائه شده را با دقت بخوانید بعضی از محصولات ما قابلیت ۱۰۰ درصد شستشو را دارا می باشند و شامل ۱ سال گارانتی می باشند که شامل موارد زیر می گردد :

  1. تغییر رنگ طبیعی بدنه و نگین صدف بدون دخالت مستقیم عوامل انسانی
  2. ترک طبیعی صدف به مرور زمان بدون دخالت عوامل انسانی ( ضربه یا برخورد اشیا سخت )

گارانتی (( YARN )) »

گارانتی یک ساله YARN مختص کلیه محصولات نخ و صدف تولید شده به سفارش ماسیا می باشد که توسط خود ما از مدت خرید برای مشتریان عزیزمون گارانتی میگردد . این گارانتی شامل :

۱- شکستگی صدف

۲- شکستگی اتصالات

نکات تکمیلی :

نهایت ۱ روز بعد از ثبت سفارش در وب سایت ماسیا فاکتوری به ایمیل شما ارسال می گردد که در بخش انتهایی آن گارانتی محصول و دیگر توضیحات درج گردیده است.

با استفاده از این فایل دیجیتال و ارسال آن به بخش پشتیبانی سایت موضوع را مطرح خواهید کرد تا اقدامات لازم صورت گیرد

مجموعه ماسیا اولین تولید کننده زیورآلات صدفی در ایران بهترین ها را برای شما عزیزان آرزومند است .


10 هزار تومان تخفیف هدیه اولین خرید
    ارسال
    با وارد کردن ایمیل خود از جدیدترین اخبار و تخفیفات فروشگاه زیورآلات صدفی ماسیا با خبر شوید